Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Törtető lányok, lennél nálad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törtető lányok, lennél nálad sokkal idősebb férfi barátnője, akinek a fiaival vagy egy idős?

Figyelt kérdés

És ha igen lennél, bele mennél egy ilyen kapcsolatba.

Mit csinálnál, ha tudnád a fiának is bejösz?

Amerikában elfogogadott 25-30 kor különbség, és nem nézik meg az embert érte.


Fiatal nő, öreg jómódú befolyásos férfi mellett, mit gondoltok? Én randizok már az illetővel, bár a fiai még nem tudják.

Eddig én nem akartam felvállani a randi partnerem, mert féltem a fiaitól, de már eleve van közös cégünk.

Most azon gondolkodunk, hogy közösen nyitunk újabb vállalkozást.


Az egyik fia nagyon közel kerül hozzám, mert régen együtt dolgoztunk úgymond baráti státusz maradt, mert nem mert lépni felém, de mint nő tetszem neki.


Egyszer ha megtudják a hírt a fiai, hogy ki az apja új barátnője, az bombaként fog robani.


2022. ápr. 16. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a fiai màr ismerik kiket szed fel az apjuk
2022. ápr. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát én rólam még nem tudnak a fiai, de ismernek!


Mert nem az apjuk ribije vagyok, hanem a barátnője, akivel közös cégünk van, tehát az üzleti partnere is egyben.

2022. ápr. 16. 11:32
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell nekem vén fæszon ugrálni ahhoz hogy felépítsem az életem. Nem ítélem el aki csinálja, ő dolga, de én többre tartom magam ennél.
2022. ápr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A fia jo igenytelen lehet ha az apja után d.gná az apja által használtat.
2022. ápr. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Nekem nem jönnek be az ennyivel öregebb férfiak. Tudom, igen, 55-60 évesen is lehet ezüstróka beütése valakinek, de azért na. Nekem az már túl sok. Ha annyira hozzáértő és kompetens lennék, hogy üzleti partnerként tekinthessen rám az a bizonyos ezüstróka, akkor összeállnék vele céget alapítani, a fiával meg jövőt építeni. Merthogy a hozzám hasonlóan 30 körüli férfinak még van jövője, vele lehet ilyesmit tervezni mint család, közös élet, satöbbi, egy nyugdíjhoz közeledő fickóval már kevésbé. És oké, hogy törtető meg karrierista valaki, de nekem személy szerint ez is szempont a párválasztásnál, nem csak az, hogy így előnyös üzleti helyzetbe kerülök.
2022. ápr. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó 90%-ban igazad van.
2022. ápr. 16. 12:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Ilyenbe SOHA nem mennék bele.

1. Ha szakítunk, anyagilag is ráfaragok. Túl sok a kockázat. Szerintem én a közös üzletet 10 év házasság után is meggondolnám, nem hogy ilyen szeretői, fel nem vállalt kapcsolatban.

2. Soha többé nem fogod tudni lemosni magadról, hogy egyedül nem vitted volna semmire, és csak azért henteregsz vele, mert üzleti előnyhöz jutsz. Nem tudom, hogy te milyen körökben mozogsz. De az üzleti életben a jó híred a legnagyobb tőkéd.

2022. ápr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!