Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha randi oldalakon nem írnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha randi oldalakon nem írnak vissza csak elvétve egy két áltag alatti nő annyit jelent, hogy elképesztő ronda vagyok?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 3. 21:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az nem tűnt fel, hogy az utolsó belépés időpontjához 10-15 évvel ezelőtti dátumok vannak írva? Rég kihaltak ezek az oldalak.
2022. ápr. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk azon az oldalon pont nincs feltűntetve az.
2022. ápr. 3. 21:39
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Online férfiak hátrányban vannak, mert sokkal több férfi van, mint nő, ráadásul a legtöbben mindenkire ráírnak.


Miért nem írnak vissza?

Több oka lehet: inaktív felhasználó, előnytelen a fotód, unalmasan írsz/nem tűnsz ki a tömegből, kizárólag olyan nőkre írsz rá, akinek fenék/mellmutogato képe van és mindenki rair.

2022. ápr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%
Nem teljesen. Én nagyon ronda vagyok és nekem soha senki nem írt vissza érdemben ill. Tinderen sem volt soha match-em. A nemzetközi konszenzus, hogy átlag férfi kb 100-200 "tetszikből" kap 1 matchet, tehát inkább átlagos közelében lehetsz.
2022. ápr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

4


Ez brutális szám. De nem kaptam olyantól akire azt mondanám kifejezetten csinos.

2022. ápr. 3. 22:08
 6/16 anonim ***** válasza:
15%

Nem is fogsz. Az csak a felső 5-10% kapja meg a férfiak között. Viszont én példám alapján láthatod, hogy nem lehetsz ronda.


Amúgy inkább az a brutális, hogy nők mennyire nincsenek képben saját magukkal, hogy mégis mit művelnek... Szenttül meg vannak róla győződve, hogy ők aztán szentek, közben meg a számok nagyon mást mutatnak. Megint csak nemzetközi konszenzus, hogy átlagos férfiak kb. 0.5%-1% körüli match rate-t tudnak 50%-os like ratio mellett. Nők ezzel szemben 1% körüli like ratio mellett 50-70%-os match rate-t tudnak hozni Tinderen. Nők randira is egy nagyságrenddel többre tudnak menni és szexuális kapcsulatuk is sokkal több jön Tinderről (erről mondjuk túl sok nyilvános statisztika nincs, de az élet mindenkinél ezt igazolja kb.), mint férfiaknak. Utóbbi úgy lehet, hogy a nők ugyanazon 5-10%-al mennek el. Persze a külső nem számít, mint tudjuk :D.


Pár példa:


https://www.youtube.com/watch?v=DZTIbHIsIYw

https://www.youtube.com/watch?v=jPuQ1Wjd2Rk

[link]

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

2022. ápr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%
A nők nagy része kamu vagy inaktív, esetleg a közösségi oldalait hirdeti, vagy maga sem tudja, hogy mit is akar. Egyébként kb. senkinek sem írnak vissza szerintem, max. a nagyon jól kinéző férfiaknak, ráadásul mind felfelé kapar. Diplomás ember vagyok, sovány, helyesnek abszolút nem mondanám magam, de oltári rondának sem. Badoo-n ehhez képest alulképzettek, kövérek, 30-asként 50-esnek kinéző nők néznek meg néha, Randivonalon kép nélküli 40-esektől jött egy-két érdeklődés. Ha átlagos külsejű nőknek írtam normális üzenetet, akkor is alig kaptam választ. A többség egyáltalán nem válaszolt, egy kétgyerekes anyukától jött egy rendszerüzenet, hogy "X. Y. nem szeretne veled beszélgetni", egy lány volt Randivonalon, aki visszaírt, de utána ő is eltűnt.
2022. ápr. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
7%

#7


Barátaim jóképűek, sok nőt dugtak már Tinderről, úgyhogy van az, akinek visszaírnak, mi több maguktól is tudnak kezdeményezni (élőben/Tinderen egyaránt). Láttam, amikor haverjaim mutogatták ezeket meg röhögtek ezeken a nőkön, milyen baromságokat tudnak azok is írni :). Nők szokták itt mondogatni, hogy személyre szabott üzenet meg ilyen baromságok, de ők pont ugyanúgy nem erőltetik meg magukat... Ezért nem szabad nőkre hallgatni semmiben, mert ők végképp nem tudják mit csinálnak...

Általános elv, hogy míg egy átlagos nő vígan elvan online, addig egy átlagos férfi jobban jár, ha inkább élőben próbálkozik. Azt mondják ott picivel jobb (még) a helyzet. Ezt én sem megerősíteni sem cáfolni nem tudom, mert nagyon ronda vagyok, nekem mindegy hol és mit csinálok :D.

2022. ápr. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

7


Tehát a tanulság, hogy kerülni az online ismerkedést amennyiben lehet :D


Én csak attól tartok ha lemegyek egy bárba vagy klubba akkor csak amolyan parti pinákkal tudnék ismerkedni akikkel két külön világ vagyunk ezért felesleges lenne az erőfeszítés. Azt gondoltam, hogy a normális lányok online találhatók meg.

2022. ápr. 3. 22:37
 10/16 anonim ***** válasza:

"Általános elv, hogy míg egy átlagos nő vígan elvan online"



18-30 kozott, tegyuk hozza :)



37F incel

2022. ápr. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!