Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mi erről a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FFDP kérdése:

Lányok, mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
Szóval nemrég szakítottam a párommal, de közben egy lány is próbált szemezgetni velem aki nekem mellesleg már évek óta tetszik (és én is neki, ez biztos), de nem viszonoztam (mármint a pillantását), nem tudom, hogy hülyén tettem - e, de hát nem is tudhattam, hogy kérészéletű lesz a kapcsolatom és nem akartam, hogy "várjon rám". De nem is ez a lényeg, szóval gondolom ez neki is elég kínos lehetett és legutóbb konkrétan mikor már szembementem vele a folyosón is másik irányt választott. Csak látásból ismerem amúgy, szóval ha ezek után a srác leszólítana titeket, azért örülnétek, ugye?
2010. szept. 14. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze, örülnék...am nem hiszem, hogy megharagudott rád, lehet, neki is rossz napja volt...;) Csak lehet, azt hitte, hogy nem jön be neked, ezért inkább elkerült, hogy ne áltassa magát... de menj oda, biztos nem fog elutasítani!;):) 15/Ł Ui.: mennyi idős vagy?:D
2010. szept. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
17 leszek, ő meg nemrég volt :)
2010. szept. 14. 15:16
 3/4 A kérdező kommentje:
Mármint nemrég lett :D Am kösz a választ. :)
2010. szept. 14. 15:18
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen, és sok sikert!!;)
2010. szept. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!