Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Titeket ez nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket ez nagyon zavarna? Tényleg gáz? (lejjebb)

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, eléggé babaarcú (kerek arc, nagy szemek, kis orr, stb), rendszerint 16 évesnek néznek kb. Talán csak a testalkatom miatt nem tűnök annyira gyereknek, az nem gyerekes...

A barátnőm szerint ez nagy hátrány lehet a fiúnál, aki tetszik nekem, mivel szerinte nem akar komoly dolgot emiatt majd senki velem, mert túl gyerekesnek látszom, emiatt még izgató sem lehetek...

Ez igaz? :S


2010. szept. 14. 14:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, a barátnőd téved.
2010. szept. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

"Szép alma is lehet keserű!"


Ezzel azt szeretném mondani, - még ha nem is úgy értelmezed, - hogy a belső értékek fontosabbak hosszútávon, mint a szépség. Ha korodbeli férfi lennék - és szimpatikus lennél nekem, - akkor bice-bócán is igényt tartanék a társaságodra.


Egy kicsit más!


A tízéves kortól már azon agyal sok lányka, hogy mitől nézhetne ki idősebbnek, - aztán amikor elérik a 28-30 éves kort, akkor megpróbálják ugyanezt "visszafelé csinálni". Manikűr,... Pedikűr,... Szobafestő,... Tapétázó,... Stb.!


Én (!) azt részesítem előnyben, ha egy Nőn minden (!) adottsága természetes, - nem mesterkélt, eltorzított, mű...


Ha rám hallgatsz, nem foglalkozol a feltett kérdésedre kapott válaszokon agyalással, hanem éled tovább az életedet, - és ha korodhoz illően viselkedsz, akkor - mehet mindenki "kapálni", mert kiderül az igazság, ami a személyiségedet övezi. Senkinek nem tartozol magyarázattal a küllemedet illetően, - amennyiben adsz Magadra, ápolt vagy, sokadlagos, ill. nem tényező a küllem.

2010. szept. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Kiegészítés a 15:11 -eshez:


Jómagam 42 éves férfi vagyok, de 35 -nek néznek általában.

Akkor "húzzam magamra az anyaföldet"?! :)

-Ugyan már!...

2010. szept. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A barátnőd féltékeny. Egyáltalán nem hátrány!
2010. szept. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Egyértelmű hogy a csaj féltékeny.... :D Elég gáz tőle hogy ilyeneket mond neked csak azért hogy elvegye az önbizalmad... 20/L
2010. szept. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!