Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol ismerkedjek lányokkal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek lányokkal? (lent kifejtettem)

Figyelt kérdés

Sziasztok, az a gondom, hogy nem igazán tudok hol lányokkal ismerkedni. Nem vagyok az a nagyon otthonülős fajta szeretek bulizni stb. De hol tudnék lányokkal ismerkedni, akikkel lehet, hogy hosszabb kapcsolatot is tudunk teremteni? Tudom most jön az hogy bulikban stb... de a probléma, hogy ott olyan hangos a zene, hogy nem lehet jól elbeszélgetni, a legtöbb lány meg nem mer kijönni a disco-ból egyedül egy idegen emberrel :P

a környéken haverok által foglalt az összes jó csaj :S

Szóval honnan szerezzek barátnőt? ha vki netet ír akk mondjon címet, hogy hol. köszi szépen


2010. szept. 13. 22:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%

Hát most vicces hogy pont én írom ezt... de végül is ismerkedni bárhol lehet, és a bárhol az tényleg bárhol, nem kell ehhez buli. Lehet könyvtárban, utcán suliban, sportolással kapcsolatosan, szakkörön.....................

20F

2010. szept. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

hát most ez megint szép és jó, de most az utcán pl látok egy jó csajt, azzal hogy ismerkedhetnék meg? vagy suliba?

ha nem is ismerem meg semmi :P

2010. szept. 13. 22:35
 3/15 anonim ***** válasza:
52%

öhmm...szerintem ha meglátsz valahol(pl. utcán,boltban,buszon) akkor menj oda hozzá és kérdezz tőlke valamit.bármit.dícsérd meg a haját.mond hogy csinos.kérdezd meg,hogy van-e ideje és kedve megismerkedni veled valamikor.esetleg kísérd haza.

csak az első lépést nehéz megtenni,mert utána tudod hogy:

-vagy bejössz neki,és akkor nyert ügyed van,hacsak nem bunkózol

-vagy elküld a p*csába és akkor sem kell ezen tovább gondolkoznod

csak menj oda ahhoz aki tetszik,nincs veszteni valód.lehet hogy amúgy soha nem ismernéd meg.ha nemjössz be neki,akkor sem fog gázul beállítani a barátnői előtt,mert ez a saját "hírnevét" is rombolná.

tehát a válaszom: BÁRHOL :D amúgy lány vagyok

2010. szept. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
vagy menj neki véletlenül és aggódj érte.kérdezd meg tőle sokszor hogy biztos jólvan-e és hogy engesztelhetnéd ki
2010. szept. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

hát ez elég érdekes :P

elnem tudnám képzelni, hogy mi lenne, ha csak úgy odamennék vhol, sztem kicsit gázul jönne ki, dehát 1 próbát megér

még vmi ötlet? :)

2010. szept. 13. 22:41
 6/15 anonim ***** válasza:
54%
de figyelj most gondolj bele.ott a csaj.sétál az utcán.aztse tudod ki az,vagy tudod de nem ismered.lehet hogy kb soha nem ismerkednétek meg,pedig ő lenne életed szerelme.nincs semmi vesztenivalód.az élet rövid.
2010. szept. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

igazad van, de most őszintén, te mit gondolnál, ha csak úgy odamennék, hogy helló-szia, bejössz nekem, nem szeretnél vmikor találkozni, hogy megismerjük egymást?

ez kicsit fura XD

2010. szept. 13. 22:48
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
ha bejönnél akkor nagyon örülnék és mondanám hogy megbeszéljük facebookon. :D
2010. szept. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

erre én nekem myvipem van XD na mind1, köszi az ötleteket :)

azért írjatok, ha tudtok még, minél több annál jobb :)

2010. szept. 13. 22:57
 10/15 anonim ***** válasza:
és minden lány szereti ha fényezik az egoját és még akkor is tetszeni fog neki,ha amúgy rád se nézne XD
2010. szept. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!