Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi az esélye, hogy félmill...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy félmillió nőből összejövök egyel?

Figyelt kérdés

Szóval ha félmillió nőt leszólítok akkor mit gondoltok hánynak jövök be?

(Átlagos vagyok külsőleg, bár ez relatív, sokak számára jó pasi, embere válogatja és átlagos a dumám, de ez fejlődik alkalomról alkalomra)


2010. szept. 13. 20:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
SzabiXD
2010. szept. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

OK, ha ezt az elkövetkező 5 évben szeretnéd kivitelezni, akkor napi 137 nővel kell lefeküdnöd, amihez napi 274 nőhöz kell odamenned.

Arról nem is beszélve, hogy ne legyen ismétlés, ezért sokat kell utaznod, ami szintén elveszi az időd és a pénzed.

A sok utazással szennyezed a környezetet, nem beszélve a sok használt óvszerről a biológiai hulladékkal benne. Ennyi ondóhoz kell még valami spéci diéta is.


Javíthatsz a dolgon, ha egyszerre több nővel fekszel le, lehetőleg páratlan számúval, mert amíg az egyikkel elvagy, addig tudnak a többiek is párban lenni. Végigmész rajtuk, és megvagy egy ejakulációból. Így akár ötödölheted, vagy hetedelheted is a ráfordított energiát.


Sok szerencsét és kitartást!

2010. szept. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

igen, valoban megdughatsz negyedmillio nőt, a probléma ott kezdődik hogy a többsége nyugdijas... (a vén európa)

és a fiatal bringák meg elhajtanak ugyis!

sok sikert a nyugger korosztályhoz pajtás !

2010. szept. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
A fiatal csajok 50%-ának úgy is bejövök, ha napi 10 et megdugok az 10 gumi, jó drága szakma ez:D
2010. szept. 14. 07:16
 15/22 anonim ***** válasza:

szakma :'D

neked biztos nem gond a pénz, úgyis tökmenő 'gazdag' cicafiú vagy, az jön be a fiatalok 50%-ának sajnos. vagy ha idősebb fiatalra gondolsz, akkor meg pedofiiiil.

na jó, számold hogy a napi 137 nőből nem mindegyik megy bele hogy úgy kb 10 percet dugjon veled. *mert egy nap 1440 óra, ami 137tel az kb 10 perc:D* vagy még kevesebbet, mert leszólítani, felcipelni, meg minden.

bár, nem fontos az első 5 évben végezned, remélhetőleg tovább élsz. *vagy nem, aki ilyeneken gondolkodik hát bazz:'D*

2010. szept. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Nem vagyok cicafiú, se gazdag:D

Csak ki akarom élvezni az életet, meg a nők iránti rajongásom, szeretetem ki akarom fejezni.

A legjobb dolog ami egy nővel történhet az én vagyok, és ezt sok nőnek meg akarom adni.

2010. szept. 15. 20:23
 17/22 anonim ***** válasza:
hát, egod az van. és beállítana hozzám valaki így, tuti tökön rúgnám ;D meg nem értem, miért kell őgy élvezni az életet, hogy dugás dugás dugás. jó, nem mondom hogy nem jó, de nem mindenkivel, főleg nem azokkal akiknek zacskó kell a fejére, de vannak más dolgok is. bár nekem mindegy, csak nehogy pofára esés legyen.
2010. szept. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Nem is mindenkivel, csak azokkal a nőkkel akik megérdemelnek.
2010. szept. 17. 11:30
 19/22 anonim ***** válasza:
hát, inkább az a kérdés, hogy kit érdemelsz te meg :)
2010. szept. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Az nem kérdés, mindenkit:D
2010. szept. 17. 20:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!