Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol és hogy lehet a legkönyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogy lehet a legkönyebben lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Szóval hogy? Mit mondtok egy lánynak mikor odamentek hozzá?
2010. szept. 13. 16:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
"Mizu? Vidéki vagy?
2010. szept. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ööö partyba érdemes csajozni szerintem, és először táncolsz, aztán beszélsz. Légy kreatív, hívd meg egy italra vagy nem tom, csak tudsz neki mondani valami újat
2010. szept. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Helyzetfüggő. Szia! Szeretnék bemutatkozni neked, xy vagyok! Ő is bemutatkozik...és tanulsz? Hol? Mit? Szabadidődben mit csinálsz? Kezdj el vele beszélgetni ilyen hétköznapi dolgokról, majd a beszélgetés végén kérdezz rá, hogy folytathatnátok-e majd valamikor a beszélgetést...

19/l

2010. szept. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
de munkahelyen vagy iskolába is nagyon egyszerű, szerintem adják magukat az ilyen dolgok :D
2010. szept. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 kkzz ***** válasza:

"szerintem adják magukat az ilyen dolgok"


Rendben, akkor kérlek segíts. Iskola a helyszín, egy fiú és egy lány, nem ismerik egymást. Fiú szeretne kapcsolatot teremteni a lánnyal, hogy történik mindez? Neked "hogyan adná magát" ez a szituáció?

2010. szept. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
például látnám egy padon egyedül ülni, és tegyük fel épp nincs semmivel elfoglalva. Köszönnék, leülhetek melléd? aztán.. nemtom, megkérdezném abba az osztályba jársz mint xy? valakit biztos hogy ismerek onnan, és ebből már ki lehet alakítani egy beszélgetést! Ha mosolyogsz és a szemébe nézel amikor beszélgettek, szerintem levágja hogy érdekled és innen már csak az dönt hogy bejön neki a stílusod vagy sem :) remélem megfelelően felvázoltam a dolog egyszerűségét
2010. szept. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
pl a tanárukat is ismered és tudod hogy szar akkor az teljesen jó pont ha együtt utálhatja veled. Ha nem akkor csak úgy kérdezgetsz ami éppen témához illik, és ha válaszol elmondod a dologról a véleményed, így tud a beszélgetés tovább folytatódni, ha csak odavetsz egy "aha"-t vagy "értem"-et akkor nem sokra jutsz :)
2010. szept. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A gyakorikérdések.hu-n, írsz nekik ímélt. :D
2010. szept. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

:D

kösz mindenkinek:D

2010. szept. 13. 19:32
 10/11 anonim ***** válasza:
Így szerintem nem lehet, annyira erőltetett az egész. Esetleg, ha valamire várni kell, kajálda előtt stb ott valahogy szóbe elegyedhetteke gymással. De így csakúgy odamenni, hogy helló xy vagyok az olyan görcsös, én biztos elhajtanám a fenébe.
2010. szept. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!