Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Huszonéves nők! Nektek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves nők! Nektek milyen korosztály udvarol? Tudtok egy intervallumot mondani korban?

Figyelt kérdés
Az tényleg igaz hogy egy átlagos huszonéves nőknek udvarolnak a 50 feletti pasik is?
2022. márc. 3. 15:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%

9

Ez olyan kanokra igaz, akikkel soha a qrva életben nem állnék le, az ő véleményük meg nem igazán számít, mert a szememben nem minősülnek férfinek bocsi

2022. márc. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Szijja Bazsi! ☺️ Hol jártál te hóhányó? 😊

A huszas éveimben már foglalt voltam, húszévesen jöttem össze azzal akivel 38 éves koromig voltam, a gyerekem is tőle született, de harminc felett. Ő idősebb volt. Klasszikusan "udvarolni" idősebb ügyvéd bácsik tudtak 23 éves koromig, mert egy közjegyzőnél dolgoztam addig, aztán költöztem külföldre a páromhoz. Aranyosak, kedvesek voltak, a névnapomra virágot hoztak, ilyesmik (nem kollegák hanem ügyfelek akik jártak hozzánk, az irodában csak nők voltunk). Akik meg megnéztek, illetve próbálkoztak szórakozóhelyeken, azok mindenféle korosztály voltak (már akik ilyen helyekre jártak, úgy negyvenig). Ugyanez most is, 41 vagyok. Onnan fogom tudni, a tükörképemen kívül, hogy öreglányosodom, hogy a bácsik már nem fognak megnézni. Amíg megnéznek addig nincs gond :D A jelenlegim harmincéves, három éve vagyunk együtt.

Akik nézegetnek, ugyanazok mint a huszas éveimben. Huszastól ötvenesig.

2022. márc. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
68%
Richard Gere-t is elküldeném a francba, mindig is rondának tartottam
2022. márc. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
56%
Onnantól, hogy nem az én korosztályom, nem igazán lehet vonzó számomra, szóval kár olyanokkal pedálozni, akik milliókat költöttek magukra és ennek ellenére is gyászkoporsók a szememben. 😅
2022. márc. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Istenem, teljesül az valaha, hogy profilkép lesz a regisztrált tagoknak itt? :D

Valahol az az érzésem, ez az arctalan megkeseredés pár hozzászólótól valami kegyetlen külsőt rejthet. :D

2022. márc. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
52%

50 éves is udvarolt már nekem. De a legtöbb pasi 30 körüli.

21L

2022. márc. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 90 feletti bácsik teszik a szépet.
2022. márc. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Mindegyik.


21/L

2022. márc. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Manapság már nem udvarolnak, csak a 80 felettiek tudnak még udvarolni...
2022. dec. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!