Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Baj, hogy írtam neki? Ez így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, hogy írtam neki? Ez így most gáz?

Figyelt kérdés

Van a sulimban egy fiú aki tetszik. Ismerjük egymást, angolra együtt járunk. Már lassan 1 hete írtam neki iwiwen hogy hogy sikerült az egyik vizsgája, de azóta nem lépett be, nem olvasta el és nem is találkoztunk.


Megnéztem több helyen az adatlapjait, és csomó mindenkivel jóban van. Rengeteg haverja van fiú és lány is (velük írogatnak egymásnak)

Ez így gáz ha mi nem is vagyunk annyira jóban és írtam neki?


2010. szept. 11. 22:53
 1/6 A kérdező kommentje:
De amúgy valamennyire jóban vagyunk, mert vizsgája előtt beszéltem vele, még segítséget is kért tőlem. Csak szerettem volna felvenni vele a kapcsolatot, hogy lássa érdekel mi van vele. De kicsit megbántam...
2010. szept. 11. 22:55
 2/6 Tomazolika ***** válasza:
Miért lenne gáz ? Az gáz ha ránézel? nem értem hogy miért kell ügyet csinálni ebből.
2010. szept. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert azt jutott eszembe, hogy neki van rajtam kívül egy csomó más ismerőse és én nem is hiányzom az ő társaságába. Jó, ez így most hülyén hangzik, de ha neki vannak közeli ismerősei, akkor én már minek kellenék..?
2010. szept. 11. 22:57
 4/6 Tomazolika ***** válasza:
Ennyi erővel senki nem ismerhet meg senkit,mert már van neki más ismerőse . Még mindig nem értem miért nagy probléma . El kezdtél haverkodni na és? mi ezzel a baj.
2010. szept. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát ha nem baj, akkor annak örülök :D
2010. szept. 11. 23:04
 6/6 anonim ***** válasza:
nemtudom hogy ebben mi a gáz én már több ezer embernek irtam gyk-n is meg mindenhol és nem éreztem gáznak:) max akkor nemirok neki többet vagy v hogyan kimagyarázom:D de nem gáz!!!
2010. szept. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!