Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mihez kezdjek? Tegnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mihez kezdjek? Tegnap megkérdezte az egyik osztálytársam h járnék-e vele.

Figyelt kérdés
Kértem egy nap gondolkodási időt.És végül igennel válaszoltam.Hétfőn kezdődik a suli és találkoznom kell vele.Ez lesz az első komoly kapcsolatom.És titokban akarjuk tartani.Én elmondtam a legjobb barátnőmnek és ő nem tartotta túl jó ötletnek ezt az egészet.Én még soha nem csókolóztam és nem nagyon vele szeretném,hogy elcsattanjon az első. L/14
2010. szept. 11. 16:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnéd soha megcsókolni, akkor miért kezdesz járni vele???
2010. szept. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom.Most már viszont nincs vissza út.
2010. szept. 11. 16:57
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

miért ne lenne visszaút?

felmész msn-re.

bocsi, de mégse fog ez nekünk menni. még nem állok készen egy kapcsolatra.

ennyi

2010. szept. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne? Mondd meg neki, hogy neharagudj nagyon kedvellek, de nem tudok rád Úgy nézni, ezért csak maradjunk barátok. Nagyon bírlak meg minden, de szerintem rossz döntést hoztam. Sajnálom. És ennyi. Egyszer úgyis vége lenne, minek halasztani ha nem akarsz vele semmit?
2010. szept. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Vazeg, ti így ismerkedtek, hogy "Helló4 Járunk?". Atya gatya.
2010. szept. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
de olyan edes volt.mindent megtervezett mar.nincs szivem hozza.legalabb egy eselyt adhatnak.nallam ehez a szerelem dologhoz ido kell.
2010. szept. 11. 17:04
 7/12 A kérdező kommentje:
7 eve osztalytarsak vagyunk szoval nm.
2010. szept. 11. 17:05
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is adj neki egy esélyt, ha nem szimpatikus a srác és nem szeretnéd megcsókolni, akkor viszont állítsd le, de lehet hogy tök jófej :)


ui.: ha titokban akarjátok tartani, akkor ne menjetek túl sok nyilvános helyre, inkább parkokba amikor jobb idő van... mi is így buktunk le :S

2010. szept. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
koszi:)meg kaphatnek tanacsokat?
2010. szept. 11. 18:20
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes lesz iskolában titokban tartani. Ez jelen esetben leglább két emberen múlik + a te barátaid + az ő barátai. Nem hiszem hogy menni fog. Ha meg csak arról szól, hogy rámondod, hogy "járunk", de megcsókolni sem vagy hajlandó, az = barátság. Azt meg nem kell titkolni. Probléma megoldva.
2010. szept. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!