Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudok csajjal valahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok csajjal valahogy témába kerülni:S Kérlek adjatok valami tanácsot!?

Figyelt kérdés

Az a nagy gondom, hogy ha egyedül vagyok egy csajjal akkor nem tudok hozzá szólni, nem megy annyira az, hogy megnevettessem, csak akkor vagyok úgymond "jó fej" ha társaságban vagyunk , akkor mindig élénkebb a téma, sokkal jobban hozzá tudok szólni a dolgokhoz. Mondjuk azért a hangulat meg a téma nem azért a csajtól is függ de ti hogy vagytok ezzel? Ha egy csajjal kettesben vagytok akkor tudtok egymással szórakozni?

16/F


2010. szept. 11. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Csajozós tipp papírp*csöknek: "Hello! Elfelejtettem a telefonszámom, megkaphatom a tiédet?!"


Vagy pofonvág, vagy belédszeret!!!!

2010. szept. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem nem az a gond, h nem tudok csajozni, hanem hogy nem vagyok velük témában, (vannak kivételek is) de néha nagyon zavar ez:S
2010. szept. 11. 15:32
 3/7 anonim válasza:
100%
Nálam pont fordítva van. Társaságban kevesebbet beszélek, viszont kettesben a legtöbb csajjal jól tudok dumálni.
2010. szept. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
dettó. én is csak kettesben tudok vele rendesen témázgatni. :D
2010. szept. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Az a bajod, hogy nem tudsz témát felvetni. Nálam is így van, nehéz ez így. Tipp nyílt kérdések, amelyekre széleskörű válaszokat lehet adni, pl.: milyen napod volt?


Olyan dolgokról beszéljetek, amelyeket tudsz folytatni.

2010. szept. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
először érdeklődj nála.. kérdezkesd őt de túl rámenősen... aztán a csaj lépni fog és majd ő kérdez rólad.... ennyi :D
2010. szept. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
14:17-eshez bocsi azt akartam írni,hogy Ne túl rámenősen..x)
2010. nov. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!