Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szülők! Mit szólnátok ha a 22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők! Mit szólnátok ha a 22 éves lányotok beleszeretne egy 53 éves férfibe?

Figyelt kérdés

2022. febr. 6. 17:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Nem örülnék. Viszont nem szólnék bele, mert akkor tuti elveszteném a gyerekem.
2022. febr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
miért veszítenéd el?
2022. febr. 6. 17:35
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Kicsit meredek. Ismerek olyan családot, ahol az após fiatalabb 2 évvel mint a veje... Kínos. De mit tehetne a szülő,ha a gyerek ezt vette a fejébe? Ha bele akarsz avatkozni azzal csak eltaszítod magadtól. Egyszer kifejezném a nem tetszésemet,de különösen nem témáznék rajta többet.
2022. febr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
értem.
2022. febr. 6. 17:41
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Nincs gyerekem, de engem nem zavarna. Pl egy tanárom is így jött össze egy korábbi tanítványával és együtt vannak 10 éve, azóta született 1 gyerekük is. Amúgy nagyon fiatalos, sportos, jóképű fickó, szóval a lányt is megértem, meg a tanárt is, akit ez még inkább megfiatalít. Szeretik egymást, nem anyagiak miatt vannak együtt. Nekem ezzel nincs bajom, ha meg nem illenek össze mert máshol tartanak, mások az igényeik, akkor az hamar kiderül úgyis.
2022. febr. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

Inkább az lenne jó kérdés:

Hány év korkülönbség etikus a szülők szerint?

2022. febr. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
etikus(elfogadható)
2022. febr. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Erősen elgondolkoznék azon, hogy hol csúszott félre a gyerek nevelése, vagy szocializációja.
2022. febr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6-7: szerintem max +/- 5-10 év
2022. febr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem vagyon szülő de mit? Megis mit szóljon?

Egyrészt valószínűleg úgysem tart örökké a dolog.

Másrészt hiaba csak 22 attól meg jogilag felnőtt. Vagyis azt tesz amit csak akar. Ha ennél rosszabbat nem tesz, vagyis nem egy drogos, nem iszik, tanul/dolgozik, stb akkor ez legyen a legnagyobb bűne, hogy egy ennyivel idősebb pasassal van együtt.


Ne legyünk álszentek, van igenis néhány olyan 50es férfi aki jól tartja magát és rettenetesen sármos. Szóval ha jóképű, akkor nem lell meglepődni.


De amúgy sem valószínű hogy örökké fog tartani, szerintem nem kell aggódni.

2022. febr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!