Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezhetnék fiút?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetnék fiút?

Figyelt kérdés
Szeretnék egyet csak aza baj hogy eddig csak egy volt és nem tudom hogy csináljam.
2007. dec. 29. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell szerezni, várd ki a végét. szerintem fiatal vagy és azért aggodz, nyugi, eljön majd az amikor lessz baráto, ne akard olyan görcsösen, tudom, könnyű mondani, de ha igy igaz. de ha félsz akkor jelentkezz valamien társkeresőre, és találkozz 1-2 megbizható sráccal, de elötte sokat beszélgessetek neten, nehogy becsapjon... azért vigyázni kell ott is.
2007. dec. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Hmm..

Tegyel egy lavorba bekaszemet es marhamajat, homokot es egy kis bazsalikomot, ontsd le domestossal, utana forralj fel vizet es a keverekbol 3 merokanalnyit tegyel a vizbe, sozd meg es tedd ki tanyerba. Enekelj el haromszor egy Lola szamot, utana lepkedd korbe a tanyert, gyujts gyertyat es fogyaszd el az addigra megkemenyedett varaszfozetet. 2 nap mulva ott lesz a fiud az agyad melett. Ez az atlagos tizeneves fiu kevereke, a szoke kekszemu herceget nem bazsalikommal kell csinalni hanem lo tudovel. Sok sikert.

;)))))

2007. dec. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

hát... bájital keverésbe nem vagyok jó én inkább a számítástechnikába na de mindegy

amit már mondott az első hozzászóló majd jön egy fiú...:D

ugyhogy ne agóddj...

lesznek jelenkezők:D:D:D de azért óvatosan

2007. dec. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak várnod kell... ha más nem.. Talán egyszer hozzád is eljutok a sok kosár után :). Nyugi vannak fiúk akik olyan lányra vágynak mint te, és egyszer meg is találnak és minden ujjadra jut majd kettő.De jól válassz mert ismerek srácot aki kihasználja az ilyen gondolatokkal küzdő csajszikat.Csak ügyesen !
2008. jan. 2. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha már nagyon türelmetlen vagy: www.randivonal.hu :D

Én cak poénból regisztráltam fel, aztán el is felejtkeztem róla... mígnem egyszer csak jött egy laza levél egy sráctól, aki kb 2 napja volt fenn szintén poénból... hát gondoltam válaszolok neki... rá nemsokkal taliztunk is..szerelem volt első látásra:D Nagyon happyk vagyunk együtt:)

Nem gondoltam volna, h így találom meg a nagy Őt:) Ha gondolod, kukkants fel:)

2008. jan. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mordorfiai válasza:
Ha Budapesti vagy én például kapható vagyok .
2014. márc. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!