Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap találkozok egy lánnyal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap találkozok egy lánnyal. Miről beszéljünk?

Figyelt kérdés
Interneten ismertem meg és mégcsak msn-en beszéltem vele egy kicsit. Miről beszéljek hogy ne csak hallgassunk? Sétálni megyünk. 16/f
2010. szept. 10. 17:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
Anális szex.
2010. szept. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ja igen és az ilyen nyomorékok légyszi ne írjanak. ^
2010. szept. 10. 17:30
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Az olyan nyomorékoknak, akik nem tudnak megszólalni egy randin mit lehet írni szerinted?
2010. szept. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor beszeljetek az tartos fogyatekossaggal elo egeszsegkarosodottak (magyarul nyomorekok) helyzeterol a magyar tarsadalomban.
2010. szept. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát ez marha jó :D



Láttad már? Vagy neten miről szoktatok beszélni?


Ha nincs témád akkor inkább kérdezz tőle!


Amúgy a csajok szeretik ha dicsérik őket, szal egy tipp ha még nem találkoztatok, hogy jól nézd meg mi van rajta, és rajongd körül, hogy pl tök jó ez a sál vagy ez a kabát vagy akármi, jól áll neked, helyes vagy benne, megfoghatom az anyagát? Megy a színe a szemedhez, te választottad? tök jó ízlésed van!


- jegyzetelsz- ?


Aztán ha megvolt ez, akkor kérdezzd meg, hogy nincs e kedve beülni valahova mert elég xar idők szoktak lenni legalábbis ma egész nap szakadt az eső..


Ismer e valami jó helyet errefelé, vagy mi a kedvenc helye, szokott e járni valahova rendszeresen, ha igen akkor kikkel? Ők kicsodák? Bemutat majd téged nekik?

Mikor?



Szal hidd el van mit adagolni, aztán ha ezt 2 perc alatt ledarálod akkor tolakodó leszel neki, de ha csak finoman beszélgetsz úgy hogy őt is hagyod szóhoz jutni, akkor az úgy jó.


Egyébkénta nők amúgy is szeretnek sokat beszélni szóval amikor észreveszed, hogy elkezd mesélni, akkor legyél jó hallgató, és néha kérdezz.


Ha pedig elakad a beszélgetés akkor szedd elő ezeket a témákat amiket itt írtam.


Meg a szüleitekről is beszélhettek, ki hogy jön ki, melyikkel. Kivel jön ki jobban, miért stb annyi téma van hogy piramist lehetne építeni belőle!!


Egyvalamiről ne beszélj vele!


Ne beszélj ilyenekről, hogy szex meg hogy kinek hány barátja vagy nője volt és satöbbi!


Hidd el ezzel csak magad alá pakolsz ha rögtön ezzel indítasz.


Ha ő hozza fela témát akkor meg próbálj tartózkodó lenni..


Meg van egy varázsmondat is, ha valamiről nem akarsz beszélni akkor jelentsd ki hogy erről nem szeretnék most beszélni inkább.



Asszem elég tanácsot adtam.


Cső!

2010. szept. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én megértem, hogy zavarba tud jönni ilyenkor az ember, és jó ha előre kitalálod, mit lehet bedobni ha kínos csend van:) Amikor odaér, kérdezheted, hogy milyen volt a napja, megdicsérheted hogy csinos, később meg a beszélgetésben az ilyen általános dolgokkal jó indítani, hogy milyen filmeket szeret, van-e hobbija, sportol-e, mi akar lenni ha nagy lesz... az a lényeg h próbálj valamit találni ami érdekli, arról biztos könnyen elbeszélgettek!:)
2010. szept. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

a: ma 17:44


Nem azért de ezeka kérdések eléggé elcsépeltek és kb fél szóval le lehet rendezni őket, egy tv sorozatban szoktak iyleneket kérdezni..


Abszolút nem életszerű már bocsesz..

2010. szept. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a 17:43 és 44-es válaszolóknak!
2010. szept. 10. 17:48
 9/11 anonim ***** válasza:
beszéljétek meg a CERN eddigi eredményeit
2010. szept. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ja meg még 1 fontos dolog, mosolyogj rá, és legyél udvarias!

Legyen saját stílusod, és ne vigye el a fejed 3 perc után.

2010. szept. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!