Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Különböző típusú lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Különböző típusú lányok tetszhetnek valakinek?

Figyelt kérdés

Bejön nekem egy fiú. Az előző barátnője alacsony volt, viszonylag nagy mellű, szemüveges, sötét hajú.

Én magas vagyok, vékony (mondjuk közepes mellű) szőke hajú.


Ha ennyire más vagyok mint az a lány, lehetne nála szerintetek esélyem? Amúgy elég jól elvagyunk, valamennyire tuti kedvel.


2010. szept. 10. 14:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt honnan lehet tudni, hogy lehetne-e nála esélyem?
2010. szept. 10. 14:07
 2/5 anonim ***** válasza:

A férfi nemre nézve sértő ez a kérdés. Tényleg ennyire egyszerűenek tartasz minket?


Kérdezd meg, hogy bejössz-e neki.

2010. szept. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, simán.
2010. szept. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze. :) Párom mindig a kis vékony csajokat szerette,most itt vagyok neki én aki duci.Teljesen mindegy,azért ennyire tényleg nem egyszerűek. :D

18/L

2010. szept. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
persze.
2010. szept. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!