Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elronthattam az esélyeimet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elronthattam az esélyeimet? Elhívtam egy lányt vacsorázni és kérdezte, hogy ez most egy randi? Nem mertem azt mondani, hogy igen és azt mondtam ez nem az. Meg hogy észrevenné ha randiznánk mert nálam a randi az randi. Nagy R-el.

Figyelt kérdés
2022. jan. 31. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Elrontottad. 2022-ben nem nagy R betűvel kell írni, hanem ipszilonnal: randy, mert az a trendy, oksy, buksy?
2022. jan. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Hülye vagy kisfiam.
2022. jan. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

Nem.

Most majd azt várja jol szerepel e hogy elviszed e randizni majd vagy nem tartod arra megfelelőnek.

2022. jan. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%

Jó szöveg ez 😅

Ha a csaj bírja a búrád akkor semmit nem rontottál el ezzel. Csak tedd emlékezetessé ezt a vacsora randit...

2022. jan. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Jó nagy balek vagy.
2022. jan. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem unod még ezeket az agymenos kérdéseket? Nem vicces.
2022. jan. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező, ez egy beképzelt pöcsnek a szövege, amit lenyomtál, lelked rajta.
2022. jan. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

Ha valaki azt mondja, hogy nem randira hív, akkor lemondok róla romantikus partnerként (az esetleges gesztusait félresöpörném, és "barátságosnak" vagy "furának" titulálnám), ha valaki utána tisztázza a helyzetet, akkor úgy éreznem, hogy hazudott és nem akarnék tőle semmit.

Ha olyan a csaj mint én akkor azonnal korrigálj, mert lehet, hogy alapból nem tetszel neki és nem ment volna ha biztosan randiról van szó - ekkor meg mindkettőtök idejét feleslegesen rabolod a kínos összejövetellel.

2022. jan. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%

Hihetetlenek vagytok hogy továbbra is valaszolgattok neki.


Ez a szöveg az agymenőkből van. Ezt mondja Leonard Pennynek mikor az megkerdezi tőle hogy most randiztak e Leonard pedig beijed.


A kérdező heti szinten rak fel agymenők ihlette kamu kérdéseket. Kidobhatnák már az oldalról.

2022. jan. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!