Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Miért van az ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért van az ha egy fiúval csak barátkozni akartok, mégha első látásra be is jött nektek?

Figyelt kérdés

miben érdemes változtatnom?

eddig odafigyelő és kedves voltam, aki figyelt a másik problémáira. ezzel van a baj?


2010. szept. 10. 08:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor akarunk inkább barátkozni, ha nem tetszik a srác külsőre, vagy ha nem akarunk kapcsolatot. De a pasik meg miért akarnak mindent egyből? Nem szabad alábecsülni a barátságot sem, mert én a mostani barátommal is úgy jöttem össze. Nagyon nem tetszett, de jó fejnek találtam, ezért sokat lógtunk együtt. Kb 1 évig volt ez így, és a végén mégis összejöttünk. Megismertem annyira, hogy már nem érdekelt a külseje. Ő pedig már az elejétől fogva szerelmes volt belém, de nem adta jelét, nehogy elriasszon. Végül ő nyert és 4 éve együtt vagyunk. :) Persze a legtöbb pasi türelmetlen, és egyáltalán nem is biztos h lesz eredménye, de ha nagyon tetszik egy lány, nyugodtan barátkozz vele. Veszíteni nem veszítesz semmi!
2010. szept. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

azért kedves kérdező, mert még mindig LÉTEZNEK konzervatív neveltetésű lányok, a sok mai magamutogató ribanccal ellentétben.


szerintem te inkább az utóbbit keresed, mert azt már 5 perc után lefektetheted.

2010. szept. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

sajnálattal olvasom az utolsó férfigyűlölő hozzászólását.

nem akarom 5 perc után lefektetni, de nem fogok 1 évet várni csak arra hogy kialakuljon egy kapcsolat. türelmetlenség ide vagy oda, de bolond nem vagyok!


már ne haragudjatok, de egy lány sem ér annyit nekem, hogy 1 évig udvarolgassak neki, vagy valami hasonló.

különben is ez elég szélsőséges dolog, mert a legtöbb pár hamarabb összejön, mert eltudják dönteni akarják-e egymást vagy sem.


u.i.: nincs konzervatív lány, aki csak azért húzza az időt, mert az a módi. vagy ha igen, az nem is akar párkapcsolatot.

2010. szept. 10. 09:36
 4/17 anonim ***** válasza:

"egy lány sem ér annyit nekem, hogy 1 évig udvarolgassak neki"


Hát igen, mert egy év kapcsolat (dugás) nélkül az maga a halál a mai kanoknak...

Amúgy nem udvarolt nekem. Egyszerűen csak barátok voltunk. És nem abban a reményben barátkozott velem, hogy bármi is lesz, hanem mert a közelemben akart lenni és meg akart ismerni! Az, hogy aztán így alakult más dolog. Nem azért kell barátkozni egy lánnyal, hogy majd úgyis összejöttök! Viszont ha barátkozol vele semmi sincs kizárva. Lehet hogy majd bemutat egy barátnőjének és azzal jössz össze. De az is lehet, hogy ő szeret beléd. Az a lényeg, hogy nem kell csak azért elutasítani barátságokat, mert nektek KAPCSOLAT KELL. Nyilván ahogy mondtad az esetek többségében gyorsan kialakul ez a dolog, hogy akarják-e egymást, nálunk pont nem így volt. De sokan meg pl. csak évekig tartó barátság/ismeretség után találnak egymásra.

És basszus, tényleg vannak olyan konzervatív lányok! Ha ennyire tudsz mindent a nőkről, akkor minek tetted fel a kérdést?

2010. szept. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
ez egyszerű.Lehet h. sok pasi bejön nekem,de érzelmileg mégsem jön semmi,h.szerelmes legyek.Egy kapcsolathoz több kell mint ousztán tetszés, vagy jófejség.Pl ismerek olyat aki belsőre tök normális és még be is jönne,de külsőre nem tetszik, vagy egyszerűen nem érzem azt h. vonzódnék hozzá.
2010. szept. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

én pl kapcsolatot csak úgy tudok elképzelni,hogy egy hosszú barátságból alakuljon ki, ahol már megismertem jól a másik felet.... én nem tudok úgy ismerkedni egy pasivla, h rögtön az van a fejemben, h ez össze akar jönni velem...akkor egyből rosszul érzem magam és próbálom lekoptatni


21/L

2010. szept. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Attól még hogy első látásra tetszik valaki,nem ismeri.Soha nem lehet tudni h kivel jön össze az ember,először ki kell ismerni,bár van olyan is akit nem lehet teljesen..De te össze jönnél egy olyan csajjal akivel beszéltél 2 mondatot és tetszik?aztán lehet hogy a város legnagyobb k-ja...nekem erről ennyi a véleményem bocsi...:)
2010. szept. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
kozbe kell nyomulni is a kedvesseg mellett:P
2010. szept. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

ezt is én írtam ki:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__11571..


ergó, nagy hiba ha csak meg akarom ismerni a lányokat. abból mindig csak barátság lesz.

2010. szept. 10. 12:04
 10/17 anonim válasza:
Azzal van a baj ,hogy nincs agyad :'(
2010. szept. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!