Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csábítsam el, ne csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábítsam el, ne csak 1 estére?

Figyelt kérdés

van 1 srác, jól nevelt, rendes, okos stb, emellett nagy szoknyapecér, de 1 este tán továbbáll, mivel borzasztóan jóképű és levesz a lábadról ezért az összes lány megadja magát neki helyből, én már hetek óta húzom az agyát, 2-3 naponta bulizunk együtt de ölelésnél nem hagyok neki többet, múltkor 1 másik sráccal mentem haza hogy féltékeny legyen, az a srác csak barát nekem, és mondta hogy megkérdezte tőle a kiszemelt úriember, hogy történt e köztünk valami:)

mindeközben arra törekszem, hogy jobban megismerjük egymást, sokat beszélgetünk, és kiderült, hogy gyakorlatilag ugyanúgy gondolkozunk,politikáról, párkapcsolatokról, a világról stb. hasonlóak a céljaink is.

Azért vetek rá egy-egy csábos pillantást..

1hete kéri a számomat, azthiszem lassan megkapja:)

van még valami tippetek? tudom hogy vér nem válik vízzé, de meg szeretném bolondítani=)


2010. szept. 10. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
nagyon jol teszed hogy nem adod oda magad neki egybol :) ezert masnak fog tartani mint a tobbi lany de vigyazz hogy azert ne varasd nagyon sokat es ne keresd magad hosszu ideig mert akkor lehet hogy megunja...es azert jol gondold meg mivel ha nagy szoknyavadasz akkor meg ha meg is kapod nagy eselye lehet annak hogy o tesz malyd teged feltekennye hogy masok utan nez stb...
2010. szept. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te is válaszoltál önmagadnak: A vér nem válik vízzé.....
2010. szept. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jól teszed te lány:) Végre egy hasonlóan gondolkodó személy:) Én is ezt teszem, csak sajnos én már szeretem a pasit:/ így elég nehéz de akkor sem adom oda magam.
2010. szept. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem alapvetően nem kéne olyan pasi, akinél már az elején taktikázni kell, hogyan legyen az enyém. vagy akarjon mindenestül rögtön, testestül-lelkestül vagy pedig ne... úgysem fogod tudni megváltoztatni.
2010. szept. 12. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen nagy csajozós, akkor komoly dologra ne számíts tőle. Nem fog megváltozni sose, hiába reménykedsz.
2010. szept. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!