Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lépjek? Mit javasoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lépjek? Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Egy lányról van szó, akit régebb óta ismerek, csak ritkán találkoztam vele. Ezen a nyáron úgy alakult, hogy többször összefutottunk és egészen megtetszett nekem. Egyik alkalommal, amikor kettesben maradtunk (igaz kicsit ittasan) elcsattant egy csók. Aztán kezdeményeztem egy következő találkozót, amire egyből igent mondott, meg is történt, de valahogy nem tudtam leszűrni, hogy akar e valamit tőlem. Nem akarok rámenős lenni. Nem tudom megítélni, hogy azért jött e el, hogy ne bántson meg, vagy hogy ő is akarja e a dolgot. Azért vagyok ilyen bizonytalan, mert én kezdeményezek minden beszélgetést és nem igazán látom a jeleket, hogy tetszenék neki. 20/f
2010. szept. 10. 01:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Hívd el újra randira. Ölj be vele moziba, valami jó romantikus filmre. És csókold meg a sötétben.

Majd akkor kiderül, hogy ő is szeretne-e még abból a csókból kapni.


Az hogy kapásból igent mond, meg elmegy veled, az jön le, hogy te is tetszel neki, de valószínűleg ő ugyanolyan szégyenlős/óvatos, mint te. Ne feledd, hogy a pasinak kell kezdeményezni!

2010. szept. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez az! Ölj be vele moziba, vagy rögtön öljetek be a parkba is! XD XD XD
2010. szept. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!