Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szólítsam le a lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam le a lányt?

Figyelt kérdés
Kinéztem magamnak egy lányt a suliban. Még csak pár napja láttam meg és próbálok vele szemezgetni meg ilyenek. De még nem szólítottam le vagy nem tudom hogyan közeledjek hozzá. Légyszives segítsetek. Normális kommenteket várok. előre is kössz.
2010. szept. 9. 21:10
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
ez most miért fontos? miért te melyikbe jársz?
2010. szept. 9. 21:52
 12/18 anonim ***** válasza:
én pesten járok suliba
2010. szept. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell túlparázni. Tekints rá úgy, mintha egy haver lenne, nem kell előre betanulni komplett monológokat, ne készíts haditervet...

Légy laza, add önmagad (ne hazudozz - mert a végén lebuksz). Indíthatsz pár kérdéssel, milyen órája lesz, ki tartja, szereti-e, milyen filmet szeret, de ne legyen interjú jellege, ha jól csinálod Ő is kérdez rólad, ha nem (nem biztos, h nem érdekled, lehet h csak beijjedt), akkor mesélj te magadról. Amikor már kezdene kínos lenni (nagy hallgatások), köszönj el, "siess el valahová". De mindenképp kérd el a telszámát, mielőtt lelépsz, hogy majd egy forrócsoki/kávé/kóla mellett tudjátok folytatni a beszélgetést.

2010. szept. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
21.54 vagyok, arra azért vigyázz, negogy haver kategóriába kerülj! Már a legelején tisztázd vele, én pl megszoktam mondani, a telszám elkérésnél, vagy legkésőbb az ezt követő talin, hogy "tetszel nekem, szeretnélek jobban megismerni". Ezt nem szokták félreérteni.
2010. szept. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

elozo.

szerintem a "milyen órája lesz, ki tartja, szereti-e, milyen filmet szeret" kerdesek, nem megfeleloek, mert ezekre 1-1 szo a valasz. >angol, bela, igen, horror. Vagy tevednek?


Olyat tegyel fel kerdezo, amire a valasz nem egy szo(nyilt kerdesek). pl. hogy: mit gondol errol a tanarrol. mi a kedvenc tantargya es miert. milyen szakra jar es miert azt valasztotta.

Ha jo a beszelokeje, akkor sokat fog szovegelni. Ha nem akkor mindig kerdezgess vissza. Ha ilyennel inditasz, egyatalan nem fog hulyenek nezni.


En pl voltam mar ugy, hogy nem ismertem a lanyt, aztan elkezdtem es mind2nknek vannak kecskei. Es a kecskekrol beszelgettunk tobb orat...latszolag nem unta:D

2010. szept. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Utolsó, a kecskékről? :D tök jó felpontozom a válaszod XD
2010. szept. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

valahogy így talán...:) : szia :), bemutatkozol...:), ha új a csaj... akkor kérdezd meg hogy honnan jött, a megszólítás már megvolt a többi rajtad áll...:)(jó ez így hülyeségnek hangzik csak hát a szituációtól függ.. szó szerint nem tudja senki elmondani neked hogy szólítsd meg a csajt..:), neked kell kitalálni..(Y) ) talán még a nyáról is besz. hogy pl. hogy telet.. ilyesmik... ilyen átlagos kérdések...(hol járt.. stb.:)) csak tudsz egy párat...:), leegyél kreatív...:), pl. kérsz tőle zsepit és akkor utána meg kérdezed hogy te új vagy... azt a többi meg megy magától..:)

remélem tudtam segíteni.. és érhető amit leírtam... mert be kell vallanom... ennyiből én sem tom hogy szólítsam meg de ink. meg szólítom mit hogy várjak.. a semmire...:S :), na sok sikert.... azt hajrá..:)

16/F

2010. szept. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a tanácsokat: :) már ki is találtam valamit :)
2010. szept. 10. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!