Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Unatkozok, mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unatkozok, mit csináljak? Szerintetek ez bejön?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit minden nap látok a buszon suliból hazafelé, és majdnem mindig sikerül is a közelébe ülnöm, általában beszélgetünk is, gyakran beszélünk msnen is, de én szeretnék vele találkozni ezen kívül is. Van, hogy a bnőmmel együtt buszozok... mi lenne, ha hangosan mondanám a bnőmnek a buszon, hogy a srác is meghallja, hogy unatkozok, és hogy jöjjön el velem sétálni vagy valami. Persze a bnőm nemet fog mondani, mert dolga van, és én meg hangosan mondom, hogy aaaaj, akkor unatkozni fogok.:D Talán rákap a srác, és felajánlja, hogy lógjak vele?:D Szerintetek?

16/L


2010. szept. 9. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha beszélsz vele amúgy is, akkor mi a francnak akarsz trükközni? Hívd el sétálni azt' annyi.
2010. szept. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jövő héttől másik busszal kell járnom, azért... tehát ritkábban fogunk találkozni, pedig nekem már ez is kevés. Tisztán azért nem akarok rákérdezni, mert félek, hogy van bnője, hisz nagyon jó pasi, és úgy meg gáz lenne...
2010. szept. 9. 15:47
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha foglalt is, max annyi történhet, hogy nem megy veled.

Naés?

Attól még lehettek barátok.

2010. szept. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
naigen, de sejti, hogy bejön nekem :D ha elhívom, akkor tökegyértelmű, hogy bejön nekem, és ha bebukom, akkor nagyon bebukom... így meg nem lehet biztos benne, h bejön, akkorát nem bukhatok:D
2010. szept. 9. 15:59
 5/9 anonim ***** válasza:

szerintem inkább msnen mondd neki, h "jaj, úgy csinálnék vmit, tényleg, nincs kedved eljönni?" ...

így megpróbálod, de ha nemet mond, akkor még mondhatod, hogy jó, semmi gond, nem jössz ki annyira rosszul belőle.

2010. szept. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
msnen csak estefelé van fenn, akkor meg már nem tudok kimenni... max hétvégén, de hétvégenként meg nemigen látom fenn, biztos van jobb dolga:/
2010. szept. 9. 16:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne legyél nyuszi, ne trükköz. Akár msn-en, akár élőben nyugodtan kérdezd meg, hogy elmegy-e veled valahova. Ha van valakije sétálni akkor is elmehet veled. Maximum ott kérdezel pár dolgot - bár nem ajánlom elsőre - oszt annyi.
2010. szept. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
menny oda hozá a buszon és enyi ha bebukod ahogy fogalmaztál jovohétol ugyse gy busszal jártok szal nincs égés :degyszer élünk próba cseresznye :) 21/f
2010. szept. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem szállj fel a buszra, mintha nem vennéd észre és pont mellé üljél le. Közben jóóó hangosan mondjad a barátnődnek, hogy van egy srác (mondod a nevét is, hogy tudja róla van szó), akivel lefeküdnél. Aztán oda nézel a melletted ülőre és "jééé, hát észre sem vettelek!"


...

2010. szept. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!