Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismerkedtem interneten egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem interneten egy 28 éves férfival, és úgy lenne hogy elutazik hozzám randizni, de nekem sincs helyem talizni így az erdőben lennénk, jó ötlet ?

Figyelt kérdés

Itt ahol lakom van erdő, itt lennénk beszélgetni, együtt lenni, randizni :)

Ő javasolta, hogy menjünk be az erdőbe, ott jó lesz :)

Ez normális dolog ?

( Szállást fizetni nem szeretnénk randira )

22/Nő


2022. jan. 17. 23:07
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
96%
Kizárt, hogy belemenjek ilyenbe, hogy egy idegen pasival mászkáljak egy erdőben. Egy kis kávézó csak van már a közeli városban/faluban, menjetek oda.
2022. jan. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:

Igen, itt van kávézó ,kisvárosban lakom.

De ismernek a környéken engem is, és így Én sem akarok nyilvánosan lenni Vele :)

Ez olyan barátság extrákkal kapcsolat lenne, és a talit az erdőben szeretne letudni :)

2022. jan. 17. 23:14
 3/41 anonim ***** válasza:
15%
Én imádom az erdőt, barátnőm is imádja az erdőt, ha ezt tudtuk volna annakidején, lehet hogy simán összehozunk egy erdős randit. :)
2022. jan. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim válasza:
93%
Elsőre egy erdőbe menni, ráadásul úgy, hogy az ő javaslata? Háát.. Semmiképp sem mondanám ezt egy jó ötletnek, de ha mégis emellett döntenél előtte nézz szét abban az erdőben és főleg olyan helyekre menjetek, ahol vannak mások is.
2022. jan. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
99%
Ha jól értem egy erdőben töltenél egy éjszakát egy idegennel mínusz akárhány fokban?! Szerinted ez jó ötlet? Még nappal sem mennék, nemhogy éjszaka!
2022. jan. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
95%
4-es Ők ott dugni akarnak, az a kislányt nem zavarja, hogy esetleg élve ki se jön onnan.
2022. jan. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

Igen, ez olyan randi lenne, mondta rendszeresen jönne csak hát az erdőben meg Én sem voltam soha.

Mondta, hogy hozzak lepedőt is :)

2022. jan. 17. 23:20
 8/41 anonim ***** válasza:
74%
#6 nem hiszem hogy a kérdezö dugni akarna az erdőben.
2022. jan. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
aztán toljátok majd bundás kondomban, hogy ne fagyjon le a péló.
2022. jan. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

Szóval mégis dugni akarnak.



Hát nem fázósak annyi szent. :)

2022. jan. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!