Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt honnan tudni ha bejősz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt honnan tudni ha bejősz egy csajnak? Nézés vagy viselkedés mit a látható jelek?

Figyelt kérdés
az jó lenne ha minden lány magában indulna ki és ilyen egyértelmű dolgokat írnátok le
2010. szept. 8. 21:19
 1/10 FFDP ***** válasza:
Szemez, keresi a tekinteted, ez a legalapabb szerintem.
2010. szept. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát én pl. egyfolytában azt a srácot nézem aki tetszik, próbálok beszélni vele, keresem a szemkontaktust, próbálok "véletlenül" hozzáérni, ilyenek. (:
2010. szept. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én sokat mosolygok rá, szemezek vele és ha úgy adódik (helyzetfüggő), fizikai kontaktust létesítek, persze nem szexuális jellegűre kell gondolni :p
2010. szept. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 0688 ***** válasza:
kordont rak a p..ncija köré és a te neved lessz rajta...
2010. szept. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igyekszem minél többet foglalkozni a kiszemelttel, ha társaságban vagyunk, akkor is feltűnően vele foglalkozok a legtöbbet, keresem a tekintetét, mosolygok rá megállás nélkül, igyekszem minél többször "véletlenül" hozzáérni.
2010. szept. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nekem tetszik egy lány de az eddig leírtak alapján ez nem kölcsönös.

Minden mondandómhoz hozzászól,helyesel cáfol rendszertelenül de mindenesetre feltűnő hogy nem hagyja hidegen a mondandóm szóljon az akármiről.Eddig ez adott okot nekem a reménykedésre.

Amikor viszont éppen szembe jön velem és nincs a közelbe senki akkor látványosan félrenéz...azaz nem ér hozzám meg nem keresi a szemkontaktust mint írtátok szal a mai estémet pokollá tette ez a topic mert megkaptam a leforrázó igazságot hogy buktam az ügyet

:-(

2010. szept. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ha tetszel egy lánynak ő legalább annyira zavarban lesz, mint te. Lehet épp azért nem küld neked egyértelmű jelzést, mert nem biztos a te reakciódban. Nekem ha tetszett egy pasi és kicsit is úgy láttam bejövök neki, kezdeményeztem én. Őszintén szólva a fiúk többsége nem mer kezdeményezni és erről általában a lányok tehetnek a tahó viselkedésükkel. Lsd. "húzz el". Ha alapból bunkón áll hozzád, hagyd is rá, nem éri meg törődnöd vele akármilyen jó nőnek tűnik, viszont érdemes próbálkozni, mert lehet rátalálsz arra, aki majd igazán bejön. :) Kezdeményezz te, hidd el bejön a lányoknak, főleg ha mosolyogsz és egy icipicit udvarolsz is.
2010. szept. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ezt nekem írtad 23:13as

nem akartam elvenni a kérdező kenyerét

hát fura szitu valóban:amikor többen vagyunk akkor már már imponálni akar....ha éppen kettesben zavartalanul akkor kicsit ködnek nézős

2010. szept. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
23:19-esnek. Szerintem így jobban átgondolva, amúgy nyert ügyed van a lánnyal. Ha én lány vagyok és nem érdekelsz, szimplán keresztülnézek rajtad és nem törődök veled. Ha viszont hozzászól a veled kapcsolatos dolgokhoz és látványosan félrenéz azt jelenti foglalkoztatod, reagál rád. Szerintem nyomulj rá. De ne nagyon lepődj meg ha elutasít, hiszen most is ezt teszi. Hagyd figyelmen kívül az elutasítását és csak közöld vele, hogy akkor itt és itt ekkor és ekkor. Szerintem ott lesz. Ne várj végtelenségig, a próbával nem vesztesz semmit, de ha meg sem próbálod azt azért bánni fogod, nem? :)
2010. szept. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem az első találkozásom nagyon különleges volt a mostani barátnőmmel. Társaságban találkoztunk először és szinte rögtön nagyon megtetszettünk egymásnak, de minden létező módon megpróbáltuk eltitkolni a másik előtt.

Eszembe sem jutott volna, hogy bejövök neki, mert semmi jelét nem láttam. Ami viszont feltűnhetett volna, hogy elsőre szívesen elment velem kettesben beszélgetni, a társaságtól kicsit félrevonulva. (Elmentünk vízé)


Sokkal utána elmesélte, hogy a nap végén már titkon a napszemüvege mögül leskelődött rám és teljesen zavarban volt a jelenlétemtől.


A tanulság?

Nem azt kell megtanulni, hogyan tudod a másik jeleit kiolvasva leleplezni azt, amit még nem szeretne a tudtodra hozni.


A lényeg azon van, miképpen tudsz lehetőséget kínálni annak, hogy egymást megismerhessétek.


És persze nem kis bátorság és türelem kell :)

2010. szept. 16. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!