Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szólítsam le a szomszéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam le a szomszéd pasit mikor kijön, ha még nem beszéltem vele soha? (F18)

Figyelt kérdés
A sejtés persze meg van arról, hogy bi vagy meleg. Tehát ha netán hetero ne vágja le, hogy én bi vagyok és olyat kérdezek, vagy nyomulok. Csak valami általános szöveg, amit ő kihasználna ha netán bi vagy meleg. Nagyon fontos lenne és csak az írjon aki rendesen képes válaszolni egy kérdésre, köszönöm!
2010. szept. 8. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
kérdezd meg tőle, hogy: b*zi-e vagy?
2010. szept. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
- Szia! Láttalak már itt párszor, ugye szomszédok vagyunk? Én XY vagyok a tizenkettőből.
2010. szept. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 kkzz ***** válasza:
66%

"Tehát ha netán hetero ne vágja le, hogy én bi vagyok és olyat kérdezek, vagy nyomulok."


Nocsak, szégyelled? A homár társaid rendkívül büszkék és verik a mellüket, hogy melegek, Te valami kivételes eset vagy? Komolyan kérdezem.

2010. szept. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát én nem verem a mellem, hogy bi-meleg vagyok. Csak próbálom elfogadni, de magamban. Várom a válaszokat továbbra is, kérlek írjatok!
2010. szept. 8. 20:32
 5/11 anonim ***** válasza:
menj oda, és mondd azt, hogy "szia, nem ugrasz be dumálni egyet? szeretem ismerni a szomszédaimat" vagy valami ilyesmi. de alap dolog lenne, akárki költözött volna oda, nem?
2010. szept. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem te ezt a dolgot túl parázod kur*ára...Ahoz ,hogy meg tudj róla ijen személyes dolgokat 1 -gyetlen lehetőséged az ,hogy barátkozni kezdesz...de biztos rohattul izgulhatsz hogy ha már olyanokat kérdezel ,hogy (mit kérdezzek töle,hogy ne vágja le ,hogy én az vagyok stb..)ha te barátkozol akkor sem az az első dolog hogy minden egyes mondatod után azt gondolod úristen csak le ne vágja gondolom?... Elöszőr próbáld meg elnyerni a szimpátiáját ..impovizálj amikor találkozol vele és kezdj el dumálni ugy is lessz egy közös témátok szentem ....jahh utcsó válaszolónak verni a mellünket melegségre ..Urég ember benned mennyi sztereotípia szorult gusztustalan vagy már boccs na azijen tudatlan fas*kalapoktol hányok 21 f
2010. szept. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
irjal nekem privat mailt
2010. szept. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mond meg neki hogy hello, xy vagyok, még nem nagyon találkoztunk.

Egyszer megkérdezhetnéd milyen napja volt, vagy hogy nem ugrana-e át meccset nézni vagy valami!

2010. szept. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kkzz ***** válasza:
Ezek nem néznek meccset. :D
2010. szept. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
na jo elösször is ezek az max te vagy te vagy ,,EZ,, --ember nek érzem magam még mindig nem tárgynak mecset nézni meg szerintem nem identitás kérdése na tessék sikerült elnyerned a balfa*zdijat gratula!!!!
2010. szept. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!