Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 177/96kg 18L milyen vélemény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

177/96kg 18L milyen vélemény?

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 17:06
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

nekem a dundibb csajok tetszenek, de lehet ez már tényleg sok picit. bár nem látlak, sokat számít, hogy hogy oszlik el. szerintem olyan 80-85ig le kellene menni, főleg ha még ilyen fiatal vagy. pár év múlva egy szülés után színte biztos 120-130 lennél, ami már tényleg az igazi kínos kategória.

25/F

2010. szept. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 kkzz ***** válasza:
Kövér vagy. Erre ez a magyar szó, nem bántani akarlak. Mindenképpen le kell fogynod, mert így sem a fiúknak nem fogsz igazán tetszeni (ez már nem a "duci" kategória, ami sokaknak bejön), ráadásul az egészségedre is igen nagy hatással van.
2010. szept. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
Hát nem tom, én 185-190 között vok, 85-90 kg között, és elég testesnek látszom, de én fiú vagyok. Szóval, nem csak hogy alacsonyabb de még nehezebb is vagy mint én. Nem bántásból de adj le egy 15 kg-ot kb, mert még nekem is le kéne 10-et. 18/F
2010. szept. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
A "van mit fogni rajta" alkat 177 cm mellett olyan 75-80 kilót jelent (és ez tényleg tud szép is lenni), a 96-ból egy 15 kilót mindenképp le kellene adni.
2010. szept. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
Szerintem se ártana fogynod kicsit. Én is kövér voltam 154/ 71 kg. Tavaly előtt ősszel megelégeltem, hogy csak hízok és utálok tükörbe nézni, azóta 54kg-ra sikerült lefogynom, torna és diéta segítségével.Persze jó ha van vki aki veled együtt diétázik és biztat, mert iszonyú nehéz az első pár hét. Ne feledd a külsődön csak te tudsz változtatni, ami sok munkával jár de megéri! 23L
2010. szept. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
Ez érdekes dolog. Lehet, hogyha látnálak, nem mondanám, hogy kövér vagy. 177 cm az nem kicsi. Én csak 171 vagyok, de sztem én is ütöm a 90et de ha látnál alá saccolnál a valós számnak. Szóval nem mindegy, hogy hogyan vagy felépítve. Szóval nem egygömböcöt kell elképzelni kedves Válaszolók. De szerintem is alakíts magadon! Megéri. Én is azon vagyok. ;)
2010. szept. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
174/60 = szerintem sok, de tényleg vannak olyan fiúk akik ezt szeretik:)
2010. szept. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:

Huhh, jó nagydarab vagy.... jó magas meg jó kövér, nem irigylem a körülötted lévő pasikat...

Magyarul fogyj le, ne azért hogy bombázó legyél, hanem mert ez EGÉSZSÉGTELEN és már harminc évesen tiszta beteg leszel, és szarabbul leszel mint más 70 évesen.


Ja, a van mit fogni a kellemes pici párnácskákat jelenti, nem 30 kiló túlsúlyos kövér disznót. Persze van néhány perverz pasi, aki a 100 kilós disznókat szereti, csak azok úgy is néznek ki, meg ezeknek sokszor nem jut jobb nő, azért hitegetik magukat azzal, hogy "nekem a 100 kilós sertések az eseteim".

2010. szept. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:

szeretem, ha van mit fogni a lányon, de ez nekem már sok.

18 évesen pedig pláne!


25/f

2010. szept. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

szerinted milyen? KÖVÉR.

változtatni kellene az életstílusodon meg az étkezéseden. és nem, nem 90 napos diéta meg a többi baromság, rendes kaja kell, és nem X napra, hanem végleg.

akaraterő kell hozzá drágám, ami a legtöbb elhízottnak nincs meg.

azért én szurkolok!

2010. szept. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!