Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csak ilyen ritkán van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak ilyen ritkán van facebookon + msnen?

Figyelt kérdés
Bejelöltem egy lányt facebookon + felvettem msnre is, de alig van fent. :S Mindig csak délután és jó ha félórát, többet nem. Más meg szinte álladóan online. Sztetek miért csak ilyen ritkán jár fel?
2010. szept. 8. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:

mert nem akkora kocka mint te.


atyaúristen. ez egyre durvább

2010. szept. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok kocka. De most mondjuk esik, miért nincs fent? Előbb fentvolt, mostmár nincs. :(
2010. szept. 8. 16:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenki net függő. Szerintem ő a normális.
2010. szept. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkabb massal tolti az idejet mint a net. De ezt mi nincs honnan tudjuk,h o miert jar ilyen ritkan csak a messre. Tobb oka lehet.
2010. szept. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mert inkább pasizik és barátnőzik, vagy esetleg tanul.

Net előtt azok ülnek sokat, akiknek nincs jobb dolga.

2010. szept. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én suliban vok 2-ig aztán még lógok a haverokkal minden fele a városba, na meg persze csajokkal is, estefele beülünk vhova 1 sörre azt majd 8-9 fele szoktam hazaérni és akkor meg tanulok, eszek,pihenek, na meg még 1000 más dolgot!! szóval sok minden mást lehet csinálni a gépezésen kívül! :) amúgy fél évvel ezelőtt énis így jártam 1 csajjal h néztem h sosincs fent Facebookon meg MSN-en se , és pár hét után rájöttem h azért mert jár zongorázni, meg sokat olvas, ahelyett h gépezne!!
2010. szept. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

WARNING!

CUBE ALERT!

2010. szept. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kkzz ***** válasza:

Emberek, ha ennyire angolul akarjátok mondani a "kocka" kifejezést, legalább ne a "cube" szót használjátok, hanem a "geek"-et, ami ezt jelenti.


A cube kifejezés a kocka alakot jelenti, mint geometriai formát és hasonlókat, a geek viszont a függőség és rajongás elegyét valami iránt, aminek elsődleges jelentése a kockaságra korlátozódik.

2010. szept. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!