Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért stresszelek mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért stresszelek mindig ennyire, mi van velem?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Hosszabb kapcsolatom még nem volt, de valóságosan rosszul vagyok egy első randi előtt, így már több mint 2 éve nem is randiztam senkivel. Nem ért semmi, nem bántott meg senki, de nem hiányzik nekem egy ekkora stressz (vajon nem fog-e csalódni bennem, a külsőmben a fiú)

Szóval ilyenkor inkább meggyőzöm magamat, hogy jó nekem egyedül és nyugiban.

Pedig tudom h randi nélkül még nem jöttek össze párok és nekem is szükségem van már egy kapcsolatra!


Segítenétek? 18/L


2010. szept. 8. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyedül tényleg jobb és nyugalmasabb.
2010. szept. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
én szexelek veled...
2010. szept. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

gondolod dobj egy privit:)


18f

2010. szept. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
héé! lazíts!:) csak add önmagad! ha nem jössz be a srácnak valószínűleg nem illettetek össze.. naés? akkor majd lesz más!:D jobb mintha az elején tökéletesnek találna és később jönne rá hogy mégse.. semmit se veszíthetsz!!!!!:)
2010. szept. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is izgulok, meg szerintem majdnem mindenki randi előtt, pedig én 22 éves srác vagyok. Ez egy természetes dolog, de ugyanakkor várom is a dolgot. Sok randit pont ez a kölcsönös izgulás ront el, mert mindenki azon stresszel, hogy jól néz e ki, jó e a ruhája, elég frappáns e az amit mondott... A lényeg, hogy a fiú is izgul, akkor is ha nem is látod rajta, dehát túl kell esni az elsőn és utána minden könnyebb lesz. Ahhoz, hogy párkapcsolatod legyen túl kell esni pár ilyen stresszes élményen, de megéri. Nem pottyan minden magától az öledbe. Ha tényleg nagyon félsz a randitól, akkor olyan helyre menjetek, ahol lehet piálni és az talán oldja a gátlásokat. De figyelj azért oda a mértéktartásra!
2010. szept. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok :S 17/L
2010. szept. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!