Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van esélyem? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú, osztálytársam és háát ö ugymond a menőbb én meg háát van egy pár barátnöm is úgyelvagyunk.. nagyon helyes :D én meg háát átlagos vagyok... szemüveges voltam ..megmütettem a szememet, új lett a hajam :DD meg fogytam is mondjuk most is azt csinálom...lényeg , h ugynéz ki velem táncol szalagavatón ugy h nem kértem meg meg senki, szal valószínűleg ö kérte meg , mikor rámnéz mosoly ...elég sokat nevetünk együtt és segített nekem párszor de mégsem vagyunk még olyan közeli...
2010. szept. 7. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha egy kicsit kelleted magad számára, akkor nagy eséllyel elkönyvelheted a sikert :D

17/F

2010. szept. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"ugynéz ki velem táncol szalagavatón ugy h nem kértem meg meg senki, szal valószínűleg ö kérte meg , mikor rámnéz mosoly"


WTF?

2010. szept. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van :D


Damon Hill ne mondd hogy nem érted :)


15/f

2010. szept. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Háát annyi az esélyed mint bármelyik lánynak.Mert...háát más lányokkal is beszélget és mosolyog.
2010. szept. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Damon Hill: dettó. Mondjuk én az egészet nem értem...
2010. szept. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!