Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőként el tudnád fogadni,ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként el tudnád fogadni,ha a pasi azt mondaná, hogy nehezen kötődik és még hónapok után se kezdett el kötődni, mert neki eddig is hosszú évek kellettek hozzá mindenkivel ?

Figyelt kérdés
És addig persze ugyanugy van szex ,de tudod, hogy a férfi érzelmileg nem tudja belerakni magát,de biztat,hogy ki fog alakulni minden csak idő. Mondjuk 1-2 év,mert nagyon nagyon lassan kötődik. Nőként te ezt hogy elned meg ?
2021. dec. 6. 17:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
96%
Nem mennék bele. Nőként tisztelem magam annyira, hogy nem hagyom magam kihasználni és nem fogok évekig várni. Minek is kéne? Simán lehet találni olyan pasit is, aki tudja mit akar és nem valami kötődési problémákkal küszködő lelki sérült.
2021. dec. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
84%
Mondanám hogy keressen ugyanolyan nőt , de nem működne mert nem jutnának el együtt addig, hogy kötődjenek.
2021. dec. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
84%
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Nekem is kell egy kis idő a kötődéshez és az érzelmek kialakulásához, de nem évek!
2021. dec. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Én eleve laza szexkapcsolatot keresek, úgyhogy még jól is jönne.
2021. dec. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
53%
Én örülnék neki, mert nekem is nagyon nehéz kötődnöm, így engem megnyugtatna, hogy ezt a terhet nem teszi rám.
2021. dec. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Utolsó : neked mennyi idő ?
2021. dec. 6. 18:34
 17/22 A kérdező kommentje:
És miért nehéz kotodnod ?
2021. dec. 6. 18:34
 18/22 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Ha nincs szex se, abba bele tudnék menni, de én meg nem tudok úgy szexelni, hogy a másiknak csak egy rongy legyek.
2021. dec. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
62%

Nekem is kell minimum par honap, fel ev ehhez. De volt mar, hogy majdnem egy ev kellett.


37F

2021. dec. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
80%

Ha nincs oda és vissza értem a férfi már akkor, amikor randizni kezdünk, akkor esélytelen, hogy megszeressem. Az ilyet hamar lapátra kell tenni, nem évekwt várni rá. Nem fogok egy érzelmi analfabétára pazarolni egy hetet sem az életemből, ahogy egyik nő sem, akinek van valamennyi önbecsülése.

Amúgy nem te vagy az a lúzer aki a minap kiírta, hogy nála 1-2 évig nincs szerelem a kapcsolatban, ezért szex sincs, csak viszonzatlan orál?

2021. dec. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!