Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetne ismerkedni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne ismerkedni, ha társkeresős appok és szórakozóhelyek nekem már leáldoztak?

Figyelt kérdés

Sajnos már elmúltam 30 és már belefásultam a tinder és társaiba, mert ezek az évek során egy nagy bűzlő szemétkupaccá váltak, és ezt már az üzemeltető cégek is elismerik (badoo üdvözlőképernyő: "dating is a mess") ---> persze, fogjuk a nyuszira, hogy így alakult


Voltak éppen sikereim, tartós kapcsolatok, kalandok, összejárogatások, nyilván nem olyan mértékben, mint egy klasszikusan jóképűnek, akik tényleg minden héten másik lányt tudnak megdugni.


Szórakozóhelyeken is akadt néha ez-az, de már nem motivál egyik sem.


Nyilván tök izgi hogy benyomva az ember trollkodik és erre rákapnak bizonyos típusú nők. Meg az is izgalmas hogy gátlástalan szexet vizionálva írogat nőknek az ember társkeresőn és lesz is aki kapható rá.


Csak már nem mutat ez sehova. Igazából 2 éve kapcsolatban vagyok, és nagyon jó, csak sajnos nincsen semmi perspektíva benne.


Sztoikusan elfogadjuk hogy jó és működik és nem kesergünk semmin, de sajnos hosszú távon nem lehet kezdeni semmit, mert egy sokkal idősebb nővel vagyok együtt, ráadásul előbb utóbb haza fog menni a hazájába. Így se gyerek, se házasság se semmi.


Szóval ha eljön ez a pont, akkor sajnos keresnem kell majd "feleségnek valót" Mármint ténylegesen olyan nőt aki feleség akar lenni és anya, nem csak gyerekmesék fantáziavilágában megragadt rózsaszín ködben a saját farka után futkosó pudlikutya.


Bocsi hogy ilyen nyersen fogalmazok, de ahhoz képest hogy a nők állandóan azon pörögnek hogy a férfiak milyen éretlenek, én pont azt látom hogy ők mennyire éretlenek. Értem ezalatt a nőket akik érzelmi zsarolásba csomagolva próbálják kifejezni kétségbeesettségüket, hogy kezd eljárni felettük az idő, és hogy oldja meg a pasi nekik a kapcsolati helyzetüket, és legyen gyerek is, már az sem baj hogy kitől meg az sem baj hogy ki tartja el.


És ne gondoljuk azt hogy csak a férfiak lettek táposak az elmúlt kb. 10 évben. Mert sajnos a nők jellemét igy ugyanúgy lerombolták a közelmúlt társadalmi ideológiai átalakulásai.


Úgyhogy mostmár nagyon nehéz épeszű nőt találni. És lehet jönni a megszégyenítéssel, meg hogy másnak bezzeg....nem megyek le hídba attól hogy másnak bezzeg. Mert attól hogy másnak van házassága az még nem biztos hogy jó is. Lehet hogy kifelé mosolyognak, de egyébként meg lehet h ütik verik egymást érzelmileg, és az egyik rá van telepedve a másikra, aki meg valamiért elviseli, mert azt hiszi hogy ez a természetes.


Én ebből nem kérek ha egy mód van rá.


2021. dec. 5. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Az egyszerű válaszom az lenne, hogy ha az appok meg a bulihelyek nem jöttek be, akkor próbáld meg az utcán, boltban, postán stb. Talán a nők is jobban tudják értékelni az ilyesfajta közeledést. Ezen túlmenően ha találsz is valakit nem lesz tökéletes, ahogy senki sem az. Ha gyereket meg házasságot szeretnél, akkor bizony kompromisszumot kell kötnöd valamit valamiért alapon. Ettől függetlenül nem szabad feladni, mert úgy hiszem, hogy vannak kivételek, akiknek a hülyeségei nagyrészt passzolnak a tiédhez.
2021. dec. 19. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

az utcán ismerkedést szétverték a hülyegyerek önjelölt pickup artistok


ezek ilyen szociális (és sokszor testi) fejlődésben gátolt fiatalemberek akik az utcán mennek oda nőkhöz és valami szisztéma szerint próbálnak manipulált beszélgetést folytatni és eredményt várnak.


néha néha néha összejön nekik, de mennyivel könnyebb lenne, ha értenék az érzelmi vonalat, illetve lenne élettapasztalatuk, és még ha jól is néznének ki


az utcán való csajozás akkro pörög, ha egy héten bepróbálkozol vagy 100 nőnél és belejössz a gyakorlatba


engem ettől organikusabb vonal érdekelne, mondjuk az ismerősi kör, ahol nincs teljesítménykényszer.

2021. dec. 19. 09:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy ezt mondom, de ne a kifogásokat keresd, ha valóban társat szeretnél magad mellé. Tudod ez olyan, mint az álláskeresés, mert beküldöd az önéletrajzod 30 helyre aztán vagy lesz belőle valami vagy nem. Ilyen tapasztalatokkal és gondolkodásmóddal, mint ami neked van, tudhatod hogy az emberek is, mint minden más élőlény hierarchikusan működnek, tehát mindenhol lesz teljesítménykényszer, de le kell szarni nagy ívben. Önmagadnak felelj meg és ne másnak. Félre ne érts nekem is megvan a véleményem és nem nagyon tudom cáfolni azokat, amiket leírtál, viszont úgy vagyok ezzel, hogy megadom magamnak az esélyt és nyitottan állok mindenhez aztán majd lesz jobb is. Ha adódik egy lehetőségem, akkor meg fogom ragadni bárhol is legyen az. Az ismerősi vonal szerintem hamar kifut, másrészt nem feltétlenül tartom egészségesnek, hogy megy az infógyűjtés a másikról, ami vagy valós képet ad vagy nem, de aztán lehet, hogy neked pont ez lesz a megfelelő út. Próbálkozz, de túl sokat ne görcsölj rajta.
2021. dec. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!