Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ciki ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki ha egy pasi kádban fürdik?

Figyelt kérdés
2010. szept. 5. 20:06
1 2 3 4
 21/31 AfroAmerikai ***** válasza:
De sok unatkozó ember van... És azok is ide írogatnak kérdéseket. ÉS ha valakinek csak kádja van az mit csináljon? Én specko, szeretek zuhanyozni is, és fürdeni is, akkor én csak félig vagyok ciki? Hagyjuk má... Micsoda problémáik vannak a mai fiataloknak
2010. szept. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

EPIC FAIL! akkor ezekszerint az influenzás, lázas férfiaknál ciki a hűtőfürdő is...enyje uraim, "tessék megdöglenni"!:D szörnyű

Fiam, te hülye vagy:D

19L

2010. szept. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Ciki igen, de nem mikor kárban fürdik, hanem hogy fürdik !

Egy igazi férfi nem fürdik, büdös, izzadt. :)

2010. szept. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Fú de b*zi vagy... nektek már minden ciki?:OOOOO

Oké, akkor zuhanyzás lesz a mostani divat? Ne röhögtessetek már -.-

2010. szept. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Ez hogy jön a szerelem,szex c. topicba most őszintén?Amugy meg aza a ciki ha nem fürdesz és szrtm mindenki magasról tesz rá hogy fürdesz vagy zuhanyzol mind2-nek a lényege ugyanaz!aki pedig ezért cikiz téged...nos ott már baj van...
2011. márc. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

és a balatonba nem ciki fürdeni? uszodában nem ciki fürdeni? istenem....


én igazából sajnállak téged hogy ilyen gyógyer haverjaid vannak akik ilyen hülyeségekkel beszélik tele a fejedet



most őszintén, légyszíves magyarázd meg, hogy mi a férfiatlan abban, ha valaki kádban fürdik és nem zuhanyzik?


na ez a mai fiatalság, kádban fürödni nem férfias, bezzeg hajvasalóval álldogálni a tükör előtt fél órákat az meg az, mi? nyomorékok

2011. márc. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Ennyi nem tudok haladni a korral... én megyek felkötöm magam ha már a fürdés is ciki.
2011. márc. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Azt hiszem h én vagyok itt az egyetlen aki érti h miért kérdezed. Amúgy szerintem még senki nem látja addig mindegy. A közös fürdésnek meg megvannak a maga szépségei. Ha van/lesz barátnőd vele beszéld meg és ne a haverjaiddal, mert ők nagyvalószínűséggel úgyis azt mondják ami szerintük menő és nem a valóságot. Jó fürdést addig is. 15/L
2011. márc. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Áhhhh, teljesen. Egyáltalán hohy mer kádban fürödni. Mint egy kislány, az is lehet puncikája van f*sz helyett :D
2011. márc. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
En ugy tudom hagyomany szerint csak akkor ciki, ha farkat ellepi a viz. Ha nem lepi el, akkor nincs senkinek joga azt mondani, hogy "ciki vagy".
2011. márc. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!