Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? 14 vagyok és egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 14 vagyok és egy 22éves fiu tetszik vagyis szeretem! Kb 6éve ismerem.

Figyelt kérdés

Van egy fiú,22éves,én 14( tudom sok a korkülöümség de mind1!)

A fiú,apu nagyon jó haverja,és nekem ez a fiú nagyon tetszik,de van 1 gyereke,és felesége,akit nem szeret és csak a gyerek miatt van vele,de már nem sokáig,mert beadta a vállópert.A fiú nagyon tetszik nekem,és nem tudom hogy de bele szerettem,pedig sosem tartottam "helyesnek" mindíg aztmondtam hogy fúúj,hogy néz ki,de már most megváltozott a helyzet.Nagyon tetszik,bele szerettem,és szerintem énis tetszem neki!Mondta már abarátnőmnek is,hogy szép és csinos vagyok,meg volt mikor az apjánakl szülinapja volt,és énis mentem oda jött átölelt és egy nagy csattanos puszit nyomott az arcomra:) és így kérdezte hogy mivan drágám :)

nem tudom ez mit jelent,tetszem neki?Vagy ez nem jelent semmit?

Amúgy van mikor mennek étterembe vagy ilyen helyekre apuékkal és mondja hogy a kislány nemjön,de így kérdi meg nem a rendes nevemen mondja.Nem tudom hogy tetszem e neki vagy nem.Tudom sok a korbkülömbség,de nagyon szeretem,nem tudom mit tegyek,rossz hogy nem velem van.Nagyon jól néz ki,de mondjuk nem ez a fontos.

Szerintetek mit tegyek hogy meghóditsam vagy hogyan közeledkel felé?Nagyon szeretem!


Előre is köszi a válaszokat:)


[A rosszindulatú véleményeket meg tartsátok magatokba!]


2010. szept. 5. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Esélytelen aranyom, most megmondom ..

De egy próbát megér :D Közeledj felé.. Adj apró jeleket.. Csak levágja..:))

2010. szept. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
neis álmodj nagyon fiatal vagy még.. nemhinném h bejössz neki kivéve ha max leakar feküdni veled aztán meg otthagyni
2010. szept. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

egy éve az egyik 14 éves osztálytársam is járt egy 22 éves férfival, nem tartott tovább 1-2 hónapnál.


15/f

2010. szept. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A párom és köztem is 8 év a korkülönbség, én 15 éves voltam, mikor megismertem (ő 23). Akkor nekem volt barátom, mi csak haverok voltunk, nagyon sokat beszélgettünk. Aztán túlságosan elmélyült a dolog. Szakítottam az akkorival, mert már nem szerettem. 16 éves lettem és azóta együtt vagyunk. Novemberben lesz 5 éve :) Úgyhogy a korkülönbség nem jelent semmit. A helyedben azért én tőle várnám az első lépést, egyrészt mert ő a fiú, másrészt pedig ugye idősebb, és nem tudhatod ő mit gondolna a dologról. Azért én drukkolok :)

21/L

2010. szept. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem a kora a legnagyobb probléma hanem hogy apu legjobb haverja . . .
2010. szept. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válasszokat:);)
2010. szept. 6. 19:30
 7/10 Cirmos kandúr ***** válasza:
hát igen, a kis 14 éves csitriknek a 20 évesek kellenek, de a mi oldalunkról is kezd kibontakozni egy ilyen "divat" én 17 vagyok és a 20-as csajokat jobban bírom meg ők is engem, lassan már az lesz hogy 30 éves nő mászkál a 15 éves gyerekkel és fordítva
2010. szept. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Csitri? az vagyte csitri a feneafejeed.
2010. szept. 14. 21:39
 9/10 anonim válasza:
pontosan egy ilyen story-t olvastam a mostani im-ben. Ott is a csaj bele szeretett az apja legjobb haverjába, mert azt hitte akar tőle valamit, de persze nem így volt. Véletlenül nem te voltál az?
2010. nov. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
bizti nem én:D
2010. nov. 29. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!