Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent ha a pasi köszön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha a pasi köszön és hozzámondja a nevemet is?

Figyelt kérdés
2010. szept. 5. 11:00
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem, ha kimondja a neved, érzékeltetni is akarja, hogy tudja, különben csak odalökött volna egy hello-t :)
2010. szept. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
de miért akarja érzékeltetni?
2010. szept. 5. 16:12
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Annyi azért lehet a dologban, hogy valamivel nagyobb figyelmet szentel neked. Én annak köszönök a nevével együtt, akit kedvelek, tartom valamire, fontosnak érzem vele a jó kapcsolatot, ezzel ugyanis kifejezi az ember, hogy érdekli a másik, hiszen nem csak egy sziát lökött oda. A hozzám legközelebb álló embereknek viszont már nem mondom a nevét, mert annyira ismerjük egymást. Nem jelenti azt, hogy tetszel neki, de figyel rád.
2010. szept. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Az előttem lévőnek igaza van !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. szept. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
azt hogy több mint valószínű ismer
2010. szept. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:
bmeg....-.-" biztos látott facebookon XD
2010. szept. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Van benne valami. Mert én csak a legjobb havernak köszönök névvel.
2010. szept. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Én is a számomra "értékesebb" embereknek köszönök így. Ez egyáltalán nem azt jelenti, hogy tetszel neki (jelentheti) hanem szimplán csak hogy számítassz egy kicsit.
2010. szept. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Nos ha mosolyog is hozzá és úgy néz rád, mint akinek tetszel, akkor jelent valamit. Ha fapofával mondja akkor semmit, azon kívül, hogy tudja.
2010. szept. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:
Azt, hogy sok dél-amerikai szappanoperát néz.
2010. szept. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!