Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Van-e olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van-e olyan, hogy egy Ronda Fickó, és egy szép lány Összejöjjenek? Később, szexeljenek, vagy ez csak egy álom?

Figyelt kérdés
Mennyi rá az esély, hogy összejönnek?

2021. nov. 23. 09:56
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Mennyi mindennek meg kell felelni!

Csak azért, hogy egy szép nő elvárásainak megfelelj! (Szeretem az ilyet.)

Ez miért van így?

Ismertem egy fogyatékos embert, hát hallod egyetlen egy"szép" pasinak nem kellett, szép volt talán okos is, de viselkedésileg eléggé visszataszító volt.

Sajnálom, hogy ezt leírtam, de ilyen is van, sajnálom.

Egy fogyatékos ember nehezebben talál magának megfelelő Partnert. Halljam ti is így vagytok ezzel????

2021. nov. 23. 11:13
 12/20 A kérdező kommentje:

Te is csak a Szép, Ápolt kedves, humoros embereket szereted.

Mi van a jó munkás emberekkel, akik napi 8 órában csak a szart lapátolják?

2021. nov. 23. 11:17
 13/20 anonim ***** válasza:
88%
Azoknak miért nem jók a munkáslányok? Cukik ezek a sztorik, hogy ocsmány pasi, szép nő, de nekem női oldalról ezek nem jó sztorik. Hiába vagyok, szép, okos, vicces, csak egy ronda pasi jut?
2021. nov. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Csak ha átlag feletti az egzisztenciád
2021. nov. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
12# a férjem munkás ember, mellette kedves, szép mosolyú és jó a humora. És nem vékony. Ha neked az alapvető dolgok ekkora elvárások, akkor egyedül maradsz.
2021. nov. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Kérdezd Lölöt 🤣🤣
2021. nov. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
28%
max olyan van, hogy a nő azt hiszi magáról szép a pasiját meg átlagosnak vagy csúnyának hívja mert magas az egoja.. az ilyen gondolom sokat nem néz tükörbe! XD
2021. nov. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ilyen vagy elfogadod és a saját szinteden próbálsz keresgélni vagy maradsz magányos mint jómagam. De igazábol a nem szép lányok is átlagos fiukat keresnek , aztán hogy mi lesz belőle ( kihasználják ) azt mindenki dontse el maga
2021. nov. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Az kimaradt hogy szerintem a szép lányokat az nem érdekli hogy napi 8 órát szart lapátolsz max ne szarszaguan menj be a boltba, es jol nezz ki
2021. nov. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Csak a személyiség számít.
2021. nov. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!