Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok szerintetetek gáz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok szerintetetek gáz a bmxezés?

Figyelt kérdés

4 éve bringázok , elég jól .. (nem felvágásból csinálom)

Öltözködésre is kitérnék , mivel általánosítás az , hogy minden bmxes egy vasalthajú csőgatyás b*zi gyerek , csőgatyát soha nem hortam , hajam meg oldalt kb 1 mmes , fent meg zselézem , zenébe meg inkább a discot kedvelem.

Melette úszok és kondizok.Kort is írjatok légyszi.

21/F


2010. szept. 5. 01:16
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nem hiszem hogy 21 éves lennél, akivel jártam eddig 19 éves volt, és sokkal érettebben beszélt, kommunikált, de szerintem nem gáz!
2010. szept. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
1 zsák bálnaszarnak több esze van mint neked XD, ilyen hülye kérdést ráadásul a leirásodnak köze sincs a kérdéshez, és sztem gáz
2010. szept. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

02:02 XD LOOOL XDD

DarkNaar

2010. szept. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Aki szerint a bmx-ezés vagy bármilyen (extrém)sport gáz, az az ember ő maga a gáz. Ha ügyes vagy a csajoknak még be is jön majd, hogy tökös gyerek vagy és bevállalod azt a veszélyt ami ezzel a sporttal jár. Amelyik csaj szerint ez meg gáz, az arra sem méltó, hogy leköpd...Ne azzal foglalkozz, hogy a lányoknak vajon bejön e...Ha neked örömöt okoz az a lényeg!!!


26/F

2010. szept. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Ez a bálnaszar tetszik.

[link]

2010. szept. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
02:02 vok és sztem gáz, mivel nem leszel különb azoktol a műmájjerektöl, akik egész nam a házam elött huzzák a motorjukat csak azért h bevágodjanak. igaz h motor az amit én mondok de a feltünési viszketegség az jelen van ott is.
2010. szept. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

ez egy baromság :D ennyi erővel mindenki aki valamilyen extrém sportot űz az műmájer :D hát az eszedért téged sem rabolnak el ..

Hiddel elég sokan vannak akik k.rvára nem a te házad elött teszik az agyukat , mert eleve leszarnak téged :S

Hanem például egy parkban edzenek , vagy ha motorról volt szó akkor cross pályán stb ;)

Respect

2010. szept. 6. 22:34
 8/11 anonim válasza:
nekem annyiből nagyon bejönnél, mert sztem jófejek, helyesek, és nagyon tehetségsek a bmxes fiúk:D mutizz magadról rgy képet, és akk megismerkedhetnénk:) 17/l
2010. szept. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
képet ide nem teszek fel , privátot ha beállitod akkor ott küldhetek ha gondolod;)
2010. szept. 14. 20:10
 10/11 madafakaa:é válasza:
ahogy olvastam itt a műmájer=díszbicós és sztem nem azért kell bmx-ezni hogy egy csajnak menőzz.. :D mert az jó érzés is ha bicózol..(:
2011. jún. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!