Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Bejelöljem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Bejelöljem?

Figyelt kérdés

Van egy pasi akivel elkezdtem neten ismerkedni,de még személyesen nem találkoztunk.Nagyon tetszik nekem és nem sokára randizni fogunk.Beszeretném jelölni iwiwen.

Csak azért kérdezem,mert igazából nem is ismerem annyira,de nagyon nagyon tetszik:)


2010. szept. 4. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
be
2010. szept. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ne
2010. szept. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan bejelölheted iWiWen, senki nem fog rádszólni.

Végülis te dolgod. :)

2010. szept. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt a mocskos b*tyár k*rva e*et. Már bocsi... nem tom mennyi idős lehetsz, azt sem tudom hogy az értlemi szinted hol van...


1x, jobban tennéd hogyha máson járatnád az eszed

2x, ennek a kérdésnek annyi értelme van mint homok szemeket számolni...

3x, Másrészt rohadtúl nem fog osztani szorozni ha iwiwen bejelölöd.


én megmondom 22/F vagyok de, már most tapatsztalom hogy mai kor ifjabbjai csak kettes számrendszerben tudnak gondolkodni...


Borzasztó, remélem informatikus leszel... nézheted naphosszat c++ utasítás sorokat...

2010. szept. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nanana kislány! iwiw? azt hittem, ma a facebook a menő. ha iwiwen jelölöd be, rád sem hederít.
2010. szept. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
lájkold, aztán ignorold, végül úgyis azt kéri h menny le derékba :D
2010. szept. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!