Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Adnátok esélyt egy gyógyuló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok esélyt egy gyógyuló alkoholista férfinak?

Figyelt kérdés

10+ év nyúvév, átitalozva, most kezd megváltozni, 30 évesen...


Nem akarok magyarázkodni. Ittam mert imádtam. Ittam, mert semmi más nem érdekelt.


Van e második esély?


2021. nov. 19. 16:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
24%

8!


Szerinted az ILLIK = szabály/dogma?


Ha igen akkor menjél vissza 4. osztályba és mondd meg a tanító néninek, h nem sikerült elsajátítani a 4. osztályos anyagot és szeretnél egy kis korrepet.


7es vagyok

2021. nov. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
17%

11.


Mivel az illem általában elvárt, sőt sokan az "illik megtenni" dolog általában azt érzik, hogy "igazából kötelező, különben bajba kerülsz meg *behelyettesítendő sértő kifejezés* fogunk tartani érte, ha nem teszed meg"


Tehát tipikus sunyi módon elvileg nem kötelező, de gyakorlatilag mégis. És ezzel nincs is baj, kivéve amikor már társadalmi szinten van ráhúzva 1-1 szituációra.

2021. nov. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
A pénzt ezentúl, amit alkoholra költenél, költsd pszichológusra, vezess egy táblázatot, amiben nyilvántartod ezt, hogy mennyit takarítottál meg és mennyit fektetsz az önfejlesztésedbe. Ez sokat, nagyon sokat segíthet, motiválhat.
2021. nov. 20. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!