Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Keresek egy lányt? (Miksolc).

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keresek egy lányt? (Miksolc).

Figyelt kérdés
A miskolci avasi tescoban dolgozik az óraboltban (Tic-Tac órabolt). Valaki nem tudja a nevét? Gyönyörű, hidrogénszőke, Kicsit testet, de ez teszi gyönyörűvé. Segítsetek, mert teljesen belezúgtam.
2010. szept. 4. 15:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Béla

am menj el a boltba és kérdezd meg a nevét

2010. szept. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mér', ő sem tudja?

Kérdezd meg tőle

2010. szept. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Minek neked a neve? Attól még nem leszel előrébb, ha megtudod a nevét. Tudom, hogy elavult, és ősrégi megoldás, amit mondok, de talán oda kéne menni hozzá, és mutogatnod kéne neki néhány fitneszindikátort magadból. Egyébként az első hozzászólónak gyanús, hogy igaza van. Az ilyen lányok többnyire hallgatnak arra, hogy Béla.
2010. szept. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Neve ---> Közösségi oldalak ---> információ ról ---> előnnyel megyek oda, több esély.
2010. szept. 4. 16:24
 5/13 anonim ***** válasza:
vagy pedig hülyének fog nézni, hogy, mint egy kisgyerek nyomozgatsz utánna, ahelyett hogy odamennél és őszintén nyíltan dumálnál vele egyet....
2010. szept. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Bevett módszerem van, nem tanácsot kérek, hanem információt.
2010. szept. 4. 16:53
 7/13 anonim ***** válasza:
kérd el a panaszkönyvet annak az első lapján vagy a hátulján csak vannak tulajdonos infók... de szerintem is inkább hagyd ki ez a utánanézős dolgot... (esetleg névjegy kártya vagy vmivel is megpróbálhatod ha annyira izgat a neve)
2010. szept. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
szánalmas vagy
2010. szept. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem sokat fejlesztgetted még a híres "The Bevett módszer"-t.


Kérd meg egy haverodat hogy ő menjen oda és kérdezze meg a nevét. Kérd meg anyukádat hogy menjen oda és ő kérdezze meg a nevét. Satöbbi...

2010. szept. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
"Neharagudj kislányom, a fiamnak nagyon tetszel, elmondanád nekem a nevedet, hogy továbadhassam neki?"
2010. szept. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!