Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ezt bevállaljam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt bevállaljam?

Figyelt kérdés

Nemrégiben megismertem egy fiút, tegnap újra találkoztunk egy csoporttal és akkor már biztos voltam benne hogy neki is van érdeklődése felém, már másodszorra beszélgettünk rengeteget.

Én elég komoly szinten rajzolok, és ahhoz hogy még jobban megtörjem a jeget arra gondoltam hogy rajzolnék neki valamit, ami kapcsolódik hozzá.

Mivel még csak kétszer beszélgettünk, igaz mindkét alkalommal 2 óraig, nem tudom hogy még túl korai lenne, vagy egyáltalán ez egy jó ötlet, lehet hülyén venné ki magát.

Mindketten 20 évesek vagyunk, ez lehet segít a válaszban.



2021. nov. 13. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Rajzolj, ha szeretnél.
2021. nov. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem ne. A férfiak ezt nem szokták igazán értékelni. Na meg szerintem iskicsit olyandedós dolog ez a "rajzolok Pistikének, met annyira teeetszik". 20 évesen már inkább kávézni hívd meg.
2021. nov. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Korai. Szerintem se biztos hogy tudná ezt így az elején értékelni. Később viszont lehet romi, ha már együtt vagytok. Arra kéne inkább törekedned, hogy tudjatok többet beszélgetni, találkozni.
2021. nov. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem elobb mindenkepp varj a szemelyes talalkozoval. lehet, eloben nem is jottok be egymasnak, addig ne rajzolgass semmit.

de nekem amugyis fura kicsit ez, csak akkor adnek valakinek ilyesmit, ha 1000% tudnam, h ertekelni fogja, es nem csak egy ezredik papirfecnikent vegzi valahol a fiok melyen.

2021. nov. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!