Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elkezdtem ezeket betartani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdtem ezeket betartani, de nem lettem sikeresebb a nőknél, hogy van ez?

2021. nov. 9. 22:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
78%
Ne keress semmiféle sikert. Légy természetes, légy önmagad. Beszélgess úgy, mint bárki mással.
2021. nov. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
25%
#11: de hát a videó is megmondta, senkinek nem segít az a tanács, hogy légy önmagad!!!!!!4444ötöthat
2021. nov. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
75%

"Tusfürdőt használj, ne szappant"

"Egy fiú 28 éves kortól számít férfinak"ű

Húúúeccciii

Bazsi ne bässzál fel hogy ilyen baromságokból edukálódsz. Ez a díszbúza amúgy is a legalja alatt van 4 szinttel.

2021. nov. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Hány napot gyakoroltál? És élesben nőkkel is probáltad?
2021. nov. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

#13 tényleg ilyenek vannak benne???

Ha igen, megértem a kiakadásodat :D (nőként)


Jézusom, nem tudtam, hogy a szappan nem férfias. Mondjuk szerintem inkább Dancsó nem férfias.

2021. nov. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
#15: de, a szappan okés, és pont az a jobb. Legtöbb tippet amit bemutatott (vagy annak ellentétét) a Gentleman's Gazette YT csatorna részletesebben kifejti, mit-miért. A tusfürdő pont kerülendő, ára, állaga és szaga miatt.
2021. nov. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
#16 hát igen, a tusfürdők tele vannak pakolva hulladék összetevőkkel, meg a műanyag csomagolásuk sem fenntartható.
2021. nov. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
#17: Hát egy kicsit nem éppen ezért. :D Hanem mert az felvizezett szappan, kb csak többet fizetünk érte. Gyorsabban elhasználódik, miközben a minőségi szappan erősebbre van összenyomva, és tovább tart. A csomagolás egy tök másik téma (a tömegszámra gyártott szappanhoz is van speciális csomagoló, és tusfürdőt is lehet tudatosabb helyen-csomagolásban kapni). Általánosságban az a javaslat, hogy legyünk tisztában azzal, mit miért veszünk-teszünk. Ilyen pl. a szappan összetevőinek, szükségességének, élettartamának kiderítése, de a borotvahab készítés módszere és lehetőségek, annak kiszámolása miért sokkal olcsóbb és jobb minőségű a biztonsági borotva használata, vagy a drágább, de minőségileg elkészített bőr cipő, vagy hogy melyik ruha milyen benyomást nyújt. De az is, hogy a viselkedésünkre, és környezetünkre figyelünk.
2021. nov. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#18 egyáltalán nem felvizezett szappan a tusfürdő. A tusfürdő alapja egy bőrirritatív felületaktív anyag, ami többnyire valamilyen szulfát (SLS) és/vagy cocamidopropyl betaine.


Ezzel szemben a szappanok lúggal elszappanosított olajból vagy zsiradékból készülnek (pl. sodium palmitate=nátrium+pálmaolaj).


A szappanokat lehet papírban vagy csomagolásmentesen árulni, míg a tusfürdőket műanyag flakonban.


Szóval igen, a szappan kb minden tekintetben jobb, mint a tusfürdő, de nem azért, amiért te írod.


Eléggé off a téma, de jó, ha ezeket tudod.

2021. nov. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#19: én már találkoztam olyannal, ami az volt. Bár a többiben lévő anyag se sokkal előnyösebb. A szappant valóban lehet úgy árilni, de ugyanúgy a tusfürdőt is (aka újratöltés kis boltban, egyből attól aki készítette, visszavitt flakonnal), és én direkt a tömeggyártott szappanról beszéltem, amit jellemzően nem műanyagmentesen csomagolnak.
2021. nov. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!