Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most hogyan tovább? csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogyan tovább? csak játszik velem, vagy?

Figyelt kérdés

Hosszú hónapokra nyúlik a történet vissza, de lényeget megpróbálom leírni!Szóval van egy lány, akit januárba vettem fel msn-re. Egész jól elvoltunk... ...Április elsején megmondta, hogy teccek neki, mire én is elmondtam neki hogy nekiem is tetszik, mire 10 perc értetlenkedés után vissza kérdeztem és ezt akkor már tagadta. Májusba benyögtem, hogy találkozni akarok vele, mire ő azt válaszolta, hogy nem tudja, hogy talizunk-e. Eljött a nyár ő is és én is másfele kezdtünk nézelődni. Az utolsó napon volt egy fesztivál, ahol egy sráccal smárolt. Előtte egy héttel kérdezte, hogy lehet-e arról szó, hogy együtt utazzunk reggelente a suliba. Én igent mondtam rá.

Nem járunk egy suliba, csak arra fele van sulija amerre az enyém is. Én most 11.-es vagyok, ő most 9.-es. Tegnap este megbeszéltünk egy találkozót. Találkoztunk is együtt mentünk egy ideig. Zavarban is voltam. Szerintetek csaj játszik velem, vagy a "baráti zónába" kerültem. Én 16/F ő 15/L. Kérlek titeket, hogy csak normális válaszokat adjatok, előre is köszi! El nem szeretném felejteni.


2010. szept. 3. 22:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért! Siettem.
2010. szept. 3. 22:29
 2/7 anonim ***** válasza:

ez most miért is lenne játszás? nem volt köztetek semmi h azt a smárolást átverésnek vedd. azt meg miért ne hozhatná fel h utazzatok együtt ha már am. is egyfelé van a sulitok? kicsit túlkombinálod a dolgot.

ha meg arra vagy kíváncsi h konkrétan mit is akar tőled kérdezd meg tőle, hogy mit is gondol, mit szeretne tőled, lehetne-e több, stb...

2010. szept. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ha jol ertem barat vagy csk szamara .. haver ebbol mar nem lesz semmi de azer szurkolok :)

15/F

2010. szept. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem én, csak amikor én akartam vele találkozni, akkor nem találkoztunk, mert nem akart. Most meg ő hozza fel, hogy mi lenne, ha találkoznánk. Tegnap este is ő kérdezett rá. Többször kérdezte, hogy van-e valakim. És msn-en is mindig ő ír rám!
2010. szept. 4. 18:06
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy túl reagálom, de ilyen még nem volt...
2010. szept. 4. 18:06
 6/7 anonim ***** válasza:
eléggé túlreagálod de a legcélravezetőbb az lenne ha rákérdeznél egy alkalmas pillanatban :) (1. vtam)
2010. szept. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És ebből, hogy kerülhetnék ki jól?
2010. szept. 5. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!