Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kezdeményezek? ( Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdeményezek? ( Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
most vagyok 9-edikes és van az osztályban 1 szép lány csak nem tudom hogyhogy szólítsam meg félek hogy beégek :(
2010. szept. 3. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Talán ne a második napon próbálkozz, amikor még mindenki csak ismerkedik a másikkal. Várj pár hetet amíg kiismered.
2010. szept. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

a suliban a legegyszerűbb!!!

akármilyen sulival kapcsolatos dolgot kérdezhetsz tőle. aztán már onnan könyebb folytatni a beszélgetést.

2010. szept. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Melyik suliba jársz?

Én is most vagyok 9edikes,csak lány nálunk is van egy srác aki bejön nekem de ebből nem csináltam gondot,mindenféléről beszélgetünk,ami csak szóba jön:)

Hajrá:)

2010. szept. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lppj elé: "Szia! Aztán mizujs Veled? "
2010. szept. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 kkzz ***** válasza:
Osztálytárssal nem kezdenék ki, de te tudod. Házinyúlra nem lövünk, szokták mondani, na ez ugyan az a kategória.
2010. szept. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
"Házinyúlra nem lövünk" - ez mekkora marhaság. Durva lenne, ha szabályok szerint kellene párt választani!!!
2010. szept. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 kkzz ***** válasza:
Nézd, ez nem egy szabály, csak egy mondás, ami szerintem elég helytálló. Több szempontból sem előnyös osztálytárssal kavarni.
2010. szept. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Miért mien hátrányok vannak ?
2010. szept. 3. 17:07
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! Aztán mizujs Veled?.. jólvagyok hátte?.. szintén kössz - azzal vége is a beszélgetésnek
2010. szept. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 kkzz ***** válasza:
Például az, ha esetleg összejöttök, és szakítás a vége, még egy osztályba kell járnotok minden nap, ki tudja mennyi ideig. Nem mondom, hogy nincs előnye, vagy hogy tilos, mert persze hogy nem az. De szerintem tud okozni jó néhány kellemetlen pillanatot.
2010. szept. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!