Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti hogy szeretnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy szeretnétek megtudni?

Figyelt kérdés
szerelmet szeretnék vallani egy 16 éves lánynak tudom hogy ezt majd a környezet meg a helyzet hozza csak kiváncsi vagyok hogy mégis mit szeretnétek hallani. hosszan elnyujtva vagy csak egszerüen szerelmes vagyok beléd...?!:D
2010. szept. 2. 15:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Dicsérd előtte. Részletezd, mi olyan csodálatos benne;)
2010. szept. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
ez sem egy rossz ötlet
2010. szept. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

ahha köszi

16/F vagyok

önbizalom az hol van hol nincs remélem abban a percben lessz:D

ö ojan lány akit nem érdekel a bmw szal erröl nemlehet szó.

2010. szept. 2. 18:16
 14/23 A kérdező kommentje:

mi ojan csodálatos benne... hm...:D

háth tul sokáig tartana mire minden porcikáját kielemezném:D

nem lenne tul jó ha elvesziteném de ugygondolom hogy tudnia kéne hogy mit érzek.

2010. szept. 2. 18:20
 15/23 anonim ***** válasza:

Együtt vagytok már? ez nem derült még ki ha igen akkor következő találkozáshoz viszel egy tábla csokit és elmondod hogy valami fontosat akarsz mondani.....

ha meg nem akkor egyenlőre csak bókolj;)

2010. szept. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
még nem vagyunk eggyüt de valahogyan elkell mondanom hogy szeretem. mert rossz érzés hogy én szeretem de lehet hogy hiába...:S már közel 1 éve ismerem 30 km re lakik tölem nemsokat tudunk találkozni de ha a barátnöm lenne akkor minden idömet rá szánnám mondjuk sulibol egyböl hozzámennék meg hétvégén meg mindig.
2010. szept. 3. 15:01
 17/23 A kérdező kommentje:

1 éven át bokoltam neki nemár hogy még mindig XD

minden nap minden percben megdicsérem és ez igyis marad mert tényleg szép...:D

2010. szept. 3. 15:03
 18/23 kkzz ***** válasza:
Ha ennyire nem veszi a lapot akkor márpedig csak az marad, hogy közlöd vele világosan, mondjuk egy szál rózsa kíséretében, hogy odavagy érte. A férfiasságodat azért őrizd meg, de ha komolyan azt akarod hogy felfigyeljen, akkor mindenképpen valami hangsúlyos dologgal kell előrukkolnod. Szerintem ez még beleférne, aztán legfeljebb nem jön össze. És?
2010. szept. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
írd ki szarosbottal a házfalára nagybetűkkel. ha azután is kellesz neki hogy az apja legépel akkor tiéd a csaj.
2010. szept. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

oké XD kössz az ötletet:D

most már tudom hogy hogyan mondom (vagy nem mondom) el neki:D

meg eddig is tudtam csak arra voltam kváncsi hogy másoknak hogyan mondták el vagy hogyan szerették volna...

2010. szept. 4. 16:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!