Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért lesz ez? (. )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesz ez? (. )

Figyelt kérdés
miért lesz az ha egy fiú odajön beszélget velem szimpi vagyok neki de én egyszerűen elkezdek rögtön többet érezni iránta ugy érzem hogy máris szerelmes leszek belé illuziókat táplálok felé és rájön erre mert nem tudom leplezni akkor ő meg megijed tölem.hogy tudnám elfolytani ezt hogy ne történjen meg állandóan?így sose lesz kapcsolatom
2010. aug. 30. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Belém lehetsz szerelmes. Megengedem.
2010. aug. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
dettó:D
2010. aug. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát próbáld meg nem bele élni magad az egészbe.

Legyél vele kedves és rendes, és próbáld meg rejtegetni az érzéseidet. Hát végül is sajnos én is ilyen vagyok, de egy idő után meg próbáltam magamat visszafogni és sikerült is.

2010. aug. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Engem ez nem zavarna. Ezért nem lépek le.
2010. aug. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy tudnánk találkozhatni?:D felém bármit táplálhatsz és nemfogok érte szolni:D söt!!!:P:D
2010. aug. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"tudnank talalkozhatni" xD hi-hi....csak egyet mondok :MHSZ


Amugy szerintem tulsagosan vagysz egy kapcsolatra, es mar annyira varod, hogy a fiuk minden aprobb kezdemenyezesenel, ugy erzed: "na most vegre itt az ido". Probalj arra gondolni, hogy csak bebeszeled magadnak, tenyleg jo fej, de csak haverkodni akar...es hogy mekkora eges lenne, ha rajonne, hogy belezugtal. Tudasd magaddal, hogy ez NEM JO !Amugy az elso kapcsolatod utan ez pikk-pakk eltunik.

14/L

2010. aug. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok, de velem is gyakran előfordul ez. Aztán rájöttem hogy lehet hogy a másik is így érez, de az embernek egy kapcsolat, ismeretség kezdetén meg kell őriznie a pozícióját, nem szabad mindjárt nagyon középpontba állítani a másikat. Sokkal jobban fogod érdekelni őt, ha nem érdeklődsz annyira, beszélgetsz vele, adsz egy-két bíztató jelet, de aztán otthagyod, vagy nem keresed egy ideig... Érted miről beszélek :) Egy férfi-nő ismeretség kezdetén nagyon kell taktikázni. Nem hangzik valami romantikusan, de így van. És szerintem ebben is lehet romantikát találni :P
2010. aug. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

20:19 mi a fszom az az mhsz?XD

am azt nem mondod mert nem hallom hanem irod de bocs:DXD

2010. aug. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
23:51- Magyar helyesírás szabályai :)
2010. szept. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!