Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, hogy reagálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogy reagálnátok, ha egy szórakozóhelyen odamennétek egy nőhöz ismerkedni és...?(hosszabban lent)

Figyelt kérdés
...és miközben beszélgettek, a barátnője( vagy egy random ember, nem lényeges) megérintené a kezét, jelezve hogy valamit mondani akar neki, és amíg hátrafordul és nem figyel rátok, letakarná a pohara tetejét a kezével.
2021. aug. 26. 12:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Megsértődnétek, vagy megértenétek, hogy csak elővigyázatos?
2021. aug. 26. 12:40
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudod akinek nem inge... Nekem valószínűleg az lenne az első gondolatom, hogy biztos volt már rossz tapasztalata, nem megsértődnék, mint valami óvodás. De ugye mindenki magából indul ki.
2021. aug. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5%

Nekem röhejes lenne.

Plusz aztán sértő is ha ezt miattam tenné.

2021. aug. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
98%
Ugyanugy takarnám, még tetszene is h figyel erre
2021. aug. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
98%

Semmi sértő nincs ebben. Attól, hogy váltottatok már pár szót, te neki egy idegen vagy, aki lehet rendes ember, de lehet egy erőszakoló is. Ezt pár perc beszélgetés után nem tudhatja. Sajnos egy nőnek nagyon kell vigyáznia.

Ha ezen megsértődsz, akkor valószínűleg magadra ismertél.

2021. aug. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%

Nagyon helyesen teszi. Sajnos néha az élete (vagy "csak" az, hogy megerőszakolják-e) múlhat ezen.


Én sosem voltam diszkós, de már gyerekként el lett magyarázva, hogy nagyon figyelni kell a poharamra.


Ha egy régi ismerősöm lennél, akkor sértő is lehetne (bár lehet berögződött mozdulat is, ha valaki sokat bulizik) de így abszolút érthető. Idegen vagy, a bedrogozós erőszakolók is rendesnek tüntetik fel magukat, nem írják ki a homlokukra.

2021. aug. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Alap, nem? Én csak előttem felbontott, fémdobozos üdítőt iszom nyilvános helyen.
2021. aug. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki, hogy nem felelőtlen, hanem egy normális ember.
2021. aug. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!