Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire elvárás egy férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elvárás egy férfinak hogy a nő szőrtelen legyen?

Figyelt kérdés
Nem a nemi részre gondolok, hanem karra, lábra, mellbimbóra. Trollok kímélnek! Rendes válaszoknak nagyon örülnék.

2021. aug. 19. 20:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
24%
nőknél egy szőrös láb? vagy kibuggyanó szőrpamacs a hónaljnál?? vicces és taszító ...bocsi.
2021. aug. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Tehát teljesen mindegy milyen ember vagyok, ha nem akarom magam borotválni/gyantázni stb. bármilyen okból, akkor esélyem sincs. Jó, hát ez is az uralkodás egyik módja. Hozzá kell tennem, én még soha egyetlen férfinak nem mondtam, hogy borotválja le a lábát a kedvemért. Hol van itt akkor az egyenlőség?
2021. aug. 20. 11:04
 13/22 anonim ***** válasza:
82%

12.


Senki se kényszerít semmire, de te is fogadd el hogy így nem mindenkinek fogsz tetszeni ennyi.

2021. aug. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
64%
Na már te is jössz ezzel az uralkodásos dologgal, hihetetlen. Egyébként pedig van olyan, akit izgat a szőr, kimondottan fétise, szóval nem lehetetlen. És abban méred az egyenlőséget, hogy te nem mondtad egyetlen egy férfinak se, hogy borotválja a lábát a kedvedért? Ha eddig nem jöttél volna rá, akkor elmondom, hogy a világon sose volt egyenlőség és nem is lesz. Még az állatvilágban is van, kialakult a nemi szelekció, ami addig képes elmenni, amíg lényegesen hátráltató tényezővé nem válik, ha van ilyen. De jelen esetben nem nemek közötti egyenlőtlenségről beszélünk ennek kapcsán, sokkal inkább egyének közöttiről és azon belül is nemen belüli. Ha ránézek egy srácra én is látom, hogy előnyösebb vagy előnytelenebb tulajdonságokkal rendelkezik, mint én. Legalábbis az én szemszögemből nézve, hiszen mindenkinek más. De azt azért kijelenthetjük, hogy többség által egy szépnek, helyesnek titulált férfinak nagyobb előnye van, mint egy többség által csúnyának gondoltnak. Ugyan ez van jelen esetben, ahogy egy nőnél is. Egy szőrtelenebb lány feltehetően nagyobb előnnyel rendelkezik, mint egy szőrös. Igen, mi gonosz férfiak határozzuk meg, de egyenlőtlenség mindig nem a nemek között van és főleg nem uralkodás. Ugyan így bizonyos dolgok fordítva is igazak, ahogyan nemtől, szexualitástól független tulajdonságokra is, amit pedig a társadalom állít. Sajnos nincs egyenlőség. El kell fogadni amilyenek vagyunk, legalábbis azt a részét, amin nem tudunk változtatni, többi már csak rajtunk múlik. Azt csinálsz magaddal mindig, amit szeretnél. Leborotválhatod a hajad, összenövesztheted a szemöldököd (ha képes vagy rá), vagy azt művelsz magaddal, amit akarsz, de tudatában kell lenned, hogy nem fogsz sok embernek tetszeni, ami egyébként akkor is megvan, ha téged választanak a világ legszebb nőjének. Legyél szőrös akkor, mutasd meg a világnak, hogy különb vagy, nem követed a sok hülyét és a divatot, de egyben azon se problémázz, ha sokaknak nem fogsz tetszik, mert akkor mégiscsak érdekel, hogy mások mit gondolnak. Amúgy megmondom őszintén, az hogy milyen ember vagy ugyan egy nagyon fontos tényező, de önmagával csak ez az emberek többségénél édes kevés. Egy párkapcsolatot nehezen tudok úgy elképzelni, hogy a másik külsőre ne tetsszen, sőt undorodjak tőle, de ugyan így azt is, hogy csak külsőre. De ez azért fordítva is megvan a lányoknál is. Egy párkapcsolatban pedig elvárom, hogy nekem tegyen fel a másik egy kérést, ha valami nem tetszik velem kapcsolatban és ne csendben elhallgassa vagy másoknak sírja el a nemtetszését, mert annak megfelelően tudok változtatni, számára jobban megfelelni. Mint mindenben, ebben is vannak azért határok (főleg maradandóra gondolok vagy ami számomra már nagyon elfogadhatatlan), vagy legrosszabb esetben valami kompromisszumot kötni. Bennem van egy megfelelési kényszer is a másik felé, nem mondom azt, hogy nekem ne mondja meg egy nő mit csináljak és azt se mondom meg, hogy egy nőnek mi a dolga vagy mit kéne csinálni, mert ez már valóban nemek közötti egyenlőtlenség lenne. Viszont az, hogy nekem mi tetszik, nem tudom mi köze van az uralkodásnak és egyéb marhaságoknak. Elhanyagolhatnám magam, választhatnék egy olyan stlílust, amit a csajok többsége elutasítana és mondhatnám, hogy már pedig nekem így jó, miért nem az számít, hogy milyen ember vagyok. Visszatérve még, érdekes én se mondtam még egyetlen nőnek se az utcán, hogy borotváld már le a lábad, mert szőrös, vagy fogyjon már le a kedvemért, növessze meg a haját, csakis a kedvemért. Az a baj, hogy minden gondolatom részletesen kifejtsem ezzel kapcsolatban több oldal lenne, de szerintem, legalábbis az én meglátásom szerint nagyon rosszul látod a dolgokat ezzel kapcsolatban. Nem állítom, hogy teljes lenne az egyenlősség a nemek között (főleg keletebbre, sok helyen pedig abszolút nincs), mert láthatóan sajnos nincs, fizetés és egyéb dolgok kapcsán, ahogyan nem minden munkára alkalmas fizikailag sem a két biológiai értelemben vett nem, de hogy pont ebben nincs jelen, az biztos. De ha ebben is azt látod, az már csak a te problémád, az biztos hogy nagyon másképp látom tőled a dolgokat, ilyen kijelentések kapcsán, hogy "csicskák" (nem tiéd, gondolom, hacsak nem multiacc), "uralkodás", ebben a kontextusban röhejes és majdnem az asztalt is megfejeltem. Már fontosnak érzem azt is leszögezni, hogy ha férfiként tennéd fel a kérdést is ugyan ezt elmondanám, kicsit másképp és nem téged, mint nőt akarlak elnyomni...
2021. aug. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
93%
Én férfi vagyok és szoktam szőrteleníteni mindenhol, de nem a nők miatt hanem mert így jobban érzem magam. Biztos van olyan akinek nem jön be, de kit érdekel. :)
2021. aug. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező, a 12-es válaszod demagóg, kiforgatós műhiszti. Mondom ezt olyan nőként, aki amikor teheti (pl. nem lábmutogatós idő van), nem szőrtelenít. A vonzalomnak köze nincs ahhoz, hogy uralkodna vki a másik felett. Vagy elvileg akkor neked is össze kellene jönnöd minden jöttmenttel, akármennyire nem tetszik, aki odaböfögi neked, hogy "tetsző' "? Mindenkinek más tetszik, más elvárásai vannak, ezt meg illik elfogadni és tiszteletben tartani.


Amúgy meg a férfiak többségének nem tetszik a szőrös női test - nyilván ez valakinél saját ízlés, valakinek meg beleverte a fejébe a média meg a női szőrtelenítésen busás vagyonra szert tevő borotva- és gyantacégek. De nem náluk kell akkor kulcsolni, kalapozni, hanem keresni olyat, akinek nem visszatetsző egy szőrös női test.

2021. aug. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
65%
Nekem elvárás, a legszebb nőből us kiábrándulok egy masszívan azőrös kéz láttán. Persze ha világos szűrű akkor nem elvárás, de extra pont számomra ha gyantázza a karjait, bajszát stb is.
2021. aug. 27. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Nincs az a férfi akinek a kedvéért én gyantáznám a bajuszomat...
2021. aug. 27. 15:48
 19/22 anonim ***** válasza:
95%
Nincs szexibb egy bajszos nőnél, talán csak a szakállas. XD
2021. aug. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
76%

Szerencsére nincs egy olyan értelmes férfi se, aki hozzád menne önszántából. És nem csak a külsőd miatt, szóval emiatt ne stresszelj, fogadd el és örülj inkább, hogy feletted nem uralkodik senki 😂

Érdekes, hogy a #16-os (15:44) nem keltett bennem ellenszenvet és egy sima egyszerű lány sem, aki valamiért nem szőrtelenít, maximum nem tetszik. Ennyi. Gondolkodásmódod és világról, környezetedről alkotott képed inkább jobb lenne magadnak megtartani, csak saját érdekedben mondom 🙂 Sajnos nem a külsőd lesz a legnagyobb hátráltató tényeződ, mert még ha valaki el is fogadja, netán tetszik is neki, ott leszel mögötte te.

Neked ne mondja meg egy férfi se, hogy szőrteleníts, de te meg akarod mondani kinek mi tetsszen? Előbbi egyébként változtatható, utóbbi már nem. Én is próbálok megfelelni a páromnak és nem fogok apróságokon vitatkozni, hogy nekem már pedig ne mondja meg egy nő se... Meg nem képzelek bele uralkodást. Nem tudom mit szívtál, de ütős cucc lehetett.

2021. aug. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!