Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek attól még lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek attól még lehet barátnőm hogy elégé pattanásos az arcom?

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 21:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

De egyébként nem úgy értettem, hogy nem lehet barátnőd. Csak kíváncsi voltam, hogy mennyire vagy az. :)

Egyébként, ha az egész arcodat ellepik az azért visszataszító. Ha van pár itt-ott, de mellette egy nagyon jó fej srác vagy akkor engem nem érdekelne. :)


Egyébként hány éves vagy?

2010. aug. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
15
2010. aug. 29. 22:15
 13/18 anonim ***** válasza:

:)

Na de mindig is voltak bunkó csajok, akiknek fontosabb a külsőség. Talán rossz lányoknál próbálkoztál.:)

Egyébként meg a pattanásokkal lehet mit kezdeni. Próbálkozz. ;)

2010. aug. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ne aggodj annyit meglátod magától is helyrejön...amikor nyugodt vagyok 2-3 napot nekem elmulik
2010. aug. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Valószinűleg rossz lánynál próbálkoztán engem speciel nem zavar csak ne az legyen,hogy már ki van fakadva és még akkor se kezd a srác vele semmit
2010. aug. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Szerintem kicsi az esélye...

Ha elég gáz a helyzet és zsíros a bőröd, megpróbálhatod szappannal mosni.

Drágább, viszont biztosan hatásos megoldás a Skinoren krém. Ezt viszont nem tudom, hogy lehet-e recept nélkül kapni.

2010. aug. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Helló!


ha jól olvastam sok mindent kipróbáltál a pattanások ellen, és nem nagyon váltak be. Ismerős és együtt érzek veled! én 14 éves koromtól majdnem 18 éves koromig ezzel szenvedtem, egy valami használt ROACCUTAN kapszula van 20 és 30 mg-os, nagyon erős gyógyszer ezért nem írják fel sehol, addig menj ameddig valaki nem írja fel, lesz mellékhatása nekem pl az orrom vérzett sokszor, de 2 doboz kúra és helyrejössz! csak ne nagyon menj napra ameddig szeded, plusz hogy kicsit meggyorsítsd reggel este kend be az arcod svéd cseppel! higgy nekem! utána nyomás csajozni! lesz önbizalmad és bátran belenézel a csajok szemébe! én tudom! átmentem mindezen! 5 éve vége a rémálomnak ;)

2010. aug. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
20:45 : már 4 hónapja szedem a ROACCUTAN és tényleg kezd már valamit hatni csak az a baj hogy 3 hónaponként vérvételre kell menni :s
2010. szept. 1. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!