Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek holnap? Hogyan lépjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek holnap? Hogyan lépjek?

Figyelt kérdés

Nem rég kezdtem a munkahelyemen, nagyon megtetszett egy munkatársam, levelezünk iwiwen... bár semmi extra nincs a levelekben, a lényeg, hogy örül nekem, amikor együtt dolgozunk mosolygok rá ( elég mosolygós lány vagyok amugyis) és ő is vissza mosolyog, meg tök aranyosan beszél..

Szeretném megismerni, mert végre találtam egy olyan embert akit esélyesnek látok arra, hogy újra szerelmes legyek..

Holnap találkozunk ismét, lehet elkéne kérnem az msn cimét vagy mit mondjak neki amiböl vágja, hogy kéne kicsit tovább lépni? Megszeretném tudni, hogy benne lenne e...

Ti mit mondanátok neki?Mit csinálnátok?Köszönöm előre is!


2010. aug. 29. 21:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Jah, Ő 24/F én 18/L
2010. aug. 29. 21:14
 2/3 anonim ***** válasza:
én semmit nem tennék mert a munkatárs viszony szabályellenes és álaltság (HÁZI NYÚLRA NEM LÖVÜNK!!)de az msn jó ötlet de nagy lány vagy egszerü ha odaálsz és megmondod amikor végeztek vagy hasonló
2010. aug. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

áh, ahol én vagyok cég , majdnem mindenki mindenkivel együtt van.. csak éppen tudni kell elválasztani a magánéletet a munkától, ami nem akadály. de hallod.. nagyon tetszik.:) tuti a sarkamra állok és határozott leszek :D ha más nem, de egyenlöre meg akarom ismerni .. valamiért azt érzem hogy közelitenem kell felé.:)

Köszönöm a válaszod, Jóéjszakát Neked!:)

2010. aug. 29. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!