Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szólítsak le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsak le?

Figyelt kérdés
Vmit kitalálok, hogy ezért meg azért mentem oda a csajhoz pl. "rosszak a székek, ahol én ültem, itt jobbnak tűnnek" jó ez elég sz@r példa volt :D, de ha az egészet ilyen viccesen adom elő, hogy tulajdonképpen a saját szövegemet megmosolygom, hogy azért ültem igazából oda, mert nagyon tetszik a lány. Nektek ez tetszene lányok, vagy jobb a színészkedés?
2010. aug. 29. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
sztem lödd fejbe magad !
2010. aug. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
miért kéne megindokold,miért ülsz oda? amúgy miez suli,vagy utazás?
2010. aug. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, fiú ésszel annyit tudok mondani, hogy kit érdekel, hogy ott milyen a szék és itt milyen? ...Magyarán ezt a rossz dumát felejtsd el. Egyébként a kérdésedből kiindulva elgondolkoztam rajta, hogy mi pasik, miért ilyen rossz dumával próbálkozunk mindig, amikor a lányok úgyis tudják mire megy ki a játék?:) Mondjuk nemrég olvastam, a lányok szemében az a jó csávó aki megnevetteti őket, a férfiak szemében meg az, aki nevet a viccein, és ez nagyon így van XD Egyébként én azt javaslom, simán menj úgy oda hozzá, hogy 45fokos szögben elölről közelítessz felé, mosolyogva, tenyeredet nem magad elé rakva, vagy ökölbe szorítva. Jó hát nem szögmérővel kell mérni a dolgokat, meg nem ilyen szigorúan kell venni mindent, de ezek ilyen alapvető dolgok, hogy ne kelts rögtön bizalmatlanságot. Mosoly nyitott tenyér :) ( a politikusok is így nyerik a választásokat XD)
2010. aug. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ez elég hülye szöveg már bocsi. Ha ülnék mondjuk egy széken egy étteremben pl és odaülne mellém egy pasi, hogy rossz volt a székem a melletted lévő jobb, hát sztem érdekesen néznék rá. Aztán meg gondolom előjönnél valami szöveggel, hogy és mióta üldögélsz itt meg hasonlók. Ez nem jó...Én legalábbis nem szeretem ha idegenek betörnek a magánszférámba :D ha nem küldök semmilyen jelet. És ezen múlik: ha a lány küld jelet, akkor tök mindegy mit mondasz akkor is nyert ügyed van. Ha nem látod, hogy érdekled, akkor meg bármit mondhatsz.


21/L

2010. aug. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van aki szeretni ha megjátszák a dolgot, miközben tudjáká hogy miről van itt szó. És hidd el. A lányok mindíg tudják hogy miről van szó. Aki ilyen béna szöveggel próbálkozna az biztos nem akkora májer hogy leplezni tudja a rajongását, már bocs.Úgyhogy találj ki valamit a kettő között.
2010. aug. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!