Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez mit jelenthet? ( kérdésem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet? ( kérdésem túl rövid)

Figyelt kérdés
Tavaly voltam egy nyári táborban ,és tök jól megismerkedtem egy lánnyal mindketten 16 évesek vagyunk, de végülis nem történt semmi, idén ő volt, de én most nem tudtam elmenni, de beszéltünk azóta, és írta, hogy kár, hogy nem mentem, ez mit jelenthet? kedvel? akarta volna hogy idén több legyen? vagy csak szimplán valami más?szerintetek?
2010. aug. 29. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
ennek több oka lehet... 1. kedvel és többet is szeretne 2. kedvel de nem ugy csak jól el van veled... ezt abbol lehetne megtudni hogy hogy viszonyul hozzád...miylen amikor ebszéltek- szóval ha akarna valamit akkor azt biztos jelezné
2010. aug. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem szimplán túlképzeled, nem mentél el idén és tavaly is voltál így fűzött egy megjegyzést arra, hogy miért nem és kár, lehet egy sima kedves gesztus is -> persze ezt is csak lehetőség gyanánt mondom.
2010. aug. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt jelenti: kár hogy nem mentél.

Ezt pusztán udvariasságból is lehet mondani.Az ellentétje: de jó hogy nem jöttél.

Akkor biztos jól érezte magát veled,és ezért jó lett volna ha megint ott vagy.Ebből nem szűrhetsz le semmit.Egy szerelmi vallomáshoz azért ennél több kell.Sokkal több.

2010. aug. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!